UWAGA!

Rolnicy mogą uzyskać pomoc

 Elbląg, Rolnicy mogą uzyskać pomoc
fot. Witold Sadowski (archiwum portEl.pl)

Właściciele gospodarstw rolnych, mających siedzibę w granicach administracyjnych Elbląga, zainteresowani ewentualną pomocą w związku z ujemnymi skutkami przezimowania, które dotknęły uprawy, proszeni są o zgłoszenie tych zdarzeń w Urzędzie Miejskim.

W związku z pismem wojewody warmińsko-mazurskiego w Olsztynie w sprawie szkód w uprawach ozimych spowodowanych ujemnymi skutkami przezimowania, prezydent Elbląga informuje, że w przypadku wystąpienia w/w strat zainteresowani rolnicy z terenu Elbląga proszeni są o zgłoszenie tych zdarzeń w Urzędzie Miejskim w Elblągu, ul. Łączności 1, 82-300 Elbląg (Referat Ochrony Środowiska, pokój 242, telefon nr 55-239-31-81).
       Przedmiotowe zgłoszenia stanowić będą podstawę do komisyjnego oszacowania strat w uprawach ozimych w gospodarstwach rolnych.  Ogólne informacje dotyczące szacowania szkód, w tym obowiązujące w bieżącym roku wzory wniosków rolników, dostępne są na stronie internetowej Warmińsko–Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie, w zakładce: Obsługa interesanta - co i gdzie załatwić - ochrona środowiska – ochrona przyrody – rolnictwo.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Jak można non stop dofinansowywać jedną grupę społeczeństwa !!! Dość do cholery za wszystkie szkody rolników obarczać podatników !!!!!
Reklama