UWAGA!

Rowerek dla... owieczki!

Dziś, 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. „Światowid” tradycyjnie zaprasza więc na festiwal filmów dla dzieci, który zainaugurował Bal Filmowy.

Pogoda pozwoliła na organizację balu zgodnie z planem - na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Było więc malowanie kredą po chodniku, rysowanie wspólnego rysunku pod hasłem „Fantazja jest od tego, aby bawić się na całego”, pokazy baniek mydlanych, karaoke i zabawy integracyjne. Było też dużo muzyki i tańce. Dziecięce buzie malował sam Charlie Chaplin!
       Redakcja „Dziennika Elbląskiego” oficjalnie ukoronowała Małą Księżniczkę i Małego Księcia - zwycięzców plebiscytu na dziecko na okładce gazety.
       Na bal dzieci miały przyjść przebrane za bohaterów filmowych. Choć było bardzo kolorowo, a wśród dziewcząt zobaczyć można było wiele księżniczek, tylko jedno dziecko miało na sobie kompletny strój owieczki. Niespełna dwuipółletnia Zosia bezkonkurencyjnie i zasłużenie wygrała dziecięcy rowerek. Jak się dowiedzieliśmy, wcześniej nigdy nie jeździła - na ten wygrany siadła i... pojechała!
      

 


       Jeszcze dziś w „Światowidzie” wernisaż prac zgłoszonych na konkurs plastyczny „Jak wygląda Oskarek?” oraz początek konkursowych prezentacji filmowych.
      
       Zobacz, jak było na Balu filmowym.
      
      

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama