UWAGA!

Rowerzysta na poboczu

Wczoraj około godz. 19.15 na poboczu drogi nr 7 pomiędzy Komorowem Żuławskim a Piloną znaleziono leżącego na ziemi rannego rowerzystę. Policja poszukuje świadków zdarzenia drogowego, którego mężczyzna był ofiarą.

Mężczyzna leżał na ziemi na prawym poboczu "siódemki". Obok niego - rower.
     - Podczas oględzin stwierdzono, że poszkodowany ma obrażenia głowy i przewieziono go do szpitala w Elblągu - mówi Alina Zając, rzeczniczka policji w Elblągu.
     Osoby, które były świadkami lub mogą pomóc w ustaleniu okoliczności zdarzenia, proszone są o kontakt z sekcją ruchu drogowego nr tel. 230-15-93 lub 230-15-90.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • No popatrz o o tej godzinie jechałem autobusem tamtędy
 • To że ktoś potrącił i się nie zatrzymał to skandal i zbrodnia oczywista i kara musi byc surowa. ale ostatnio wieczory zapadają jakby szybciej i to co się dzieje na drogach włos jeży na głowie. Z racji pracy czasami jeżdżę po wioskach w kierunkach Młynary, Orneta, Malbork, Nowakowo itp. I mimo przyzwyczajenia i gotowości nieraz w ostatniej chwili zauważam wyłaniających się z mroku wieśniaków na rowerach bo inaczej nie można chyba nazwać pana/pani, która w ciemności jedzie rowerem bez jakiegokolwiek światełka. I zawsze jest to to samo co roku. Nie ma na to chyba sposobu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jadźka(2004-09-28)
 • Jest taka reguła dla kierowców nigdy a to nigdy po zmroku nie jedź na 7-ce poboczem. Nawet mając zapaloną np latarkę przez pieszego lub swiatła w rowerze mozna zostać potrąconym po zmroku lub w nocy przez samochód (wiem coś o tym; Sam nieomal zostałem potrącony przez samochód na 7-ce jak wracałem z pracy - a miałem włączona latarkę, na plecaku z przodu odblask a z tyłu czerwone światło) ale co przyznać mogę dużo ludzi chodzi i jeździ bez oświetlenia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kaczorg(2004-09-28)
 • Lezą jak ćmy do światła
 • A czy przypadkiem prawo o ruchu drogowym nie pozwala na poruszanie się po drodze tego typu pojazdów innych niż samochodowe i zabrania ruchu pieszym i rowerzystom? Współczuję temu człowiekowi, ale co on na tej drodze w ogóle robił? Chyba, że był mieszkańcem pobliskiej wsi i po prostu przechodził przez drogę... W ogóle to należałoby w Polsce zbudować wreszcie porządne autostrady, żeby pobocze nie służyło połowie kierowców za kolejny pas ruchu! Tylu mamy ludzi bez pracy... Kolejna sprawa. Ktoś, kto porusza się drogami publicznymi po zmroku, a nie jest odpowiednio oznakowany światłem zwykłym lub odblaskowym kusi los na własne życzenie. Jeżeli zostanie rozjechany, niech ma świadomość, że stało się to przez jego własną głupotę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Panzerzug(2004-09-29)
 • dziś odbył się pogrzeb tego człowieka
Reklama