UWAGA!

Rozmowy trwają długo (sprostowanie)

Przyczyną braku książek telefonicznych dla abonentów Dialogu nie była różnica zdań w kwestii ceny – prostuje Ryszard Kamiński, rzecznik prasowy TP DITel, wydawcy książki.

„W związku z zamieszczeniem w artykule „Rozmowy trwają długo” z dnia 7 marca 2002 r. nieścisłej informacji, którą stała się moja wypowiedź w brzmieniu przedstawionym przez autorkę artykułu, a z treścią której to wypowiedzi nie mogę się zgodzić (nie była ona ze mną konsultowana ani autoryzowana), wyjaśniam co następuje: TP DITel nie ponosi winy za brak książek telefonicznych dla abonentów Telefonii Dialog S.A. w Elblągu. Przyczyną takiego stanu rzeczy nie były jednak różnice zdań obu firm w kwestii ceny książki telefonicznej, ale fakt, iż wykaz, w którym Telefonia Dialog S.A. konkretyzowała jakie książki telefoniczne (z jakich obszarów) chciałaby zamówić oraz w jakiej ilości, otrzymaliśmy w momencie, gdy nowa książka telefoniczna „tel.” dla Olsztyna była już wydrukowana. W tej sytuacji, nie mieliśmy technicznych możliwości zwiększenia nakładu olsztyńskiej książki o ilość przeznaczoną dla Telefonii Dialog S.A. W chwili obecnej TP DITel oraz Telefonia Dialog S.A. prowadzą rozmowy w sprawie przygotowania dodruku ww. książki telefonicznej w nakładzie, który zaspokoiłby potrzeby abonentów Telefonii Dialog S.A.”
Ryszard Kamiński, rzecznik prasowy TP DITel
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Może za rok doczekam się książki telefonicznej, na razie doczekałem się, ale podwyżek w Dialogu (zapowiedzieli od kwietnia). A abonament za internet to już złodziejstwo. Uczeń przerósł mistrza (TPSA). Brawo !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dialog-owiec(2002-03-13)
 • Taniej wziąść neta z Vectry - przynajmniej linia tel. bedzie wolna.
 • Taniej wziąść neta z Vectry - przynajmniej linia tel. bedzie wolna.
 • Internet z Vectry zadziała - ale tylko na nowych komputerach o architekturze ATX ze zintegrowanym USB w Płycie Głównej komputera. Posiadacze starszych komputerów AT - mogą sobie podarować. Brawa za doskonałych fachowców od Internetu, doświadczonych 21-23 letnich administratorów.
 • Jenry: Kup sobie nowy komputer i po sprawie. A nie marudź mi tu.
 • A kto jest adminem w Vectrze ? I płacą im ? Z własnego doświadczenia wiem że "naczalstwo" Vectry ma węża w kieszeni..no cóż...jaka płaca taka admina praca...
 • Przynajmniej te urzadzonka na USB sie nie sypią tak jak ich poprzednik podłączany do karty sieciowej - w okresie paru miesiecy doczynienia z tym ustrojstwem padły 3 sztuki modemów kablowych , a ich cena nie jest zbyt niska :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Dinaeel(2002-03-15)
 • a co tam może szybko chodzić 1 mega na 100 userów. kazdy ma mieć 128 kilobitów ? siechu warte 10 uzytkowników razy 128 kilo = 1 mega, a reszta ? dorwie sie 20 "ssaczy", a dla 80 zostanie 1 kilo i to w porywach :--) .Jezeli chcesz miec z vektry net to teraz , pozniej bedzie bagno .
 • Jeszcze taniej wziąść linię cyfrową. "Przynajmniej linia telefoniczna jest wolna". ;-)) Eh ludu, mój ludu. Co do cen, to proste. Ustaw dial-up'a na tepse. Myślę że Ci przejdzie śpiewanie psalmów pochwalnych dla tepsy. I zamiast tylko krytykować może jeszcze ... pomyślisz???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Maciek(2002-03-19)
Reklama