UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Rusza Akademia Animatora Wiejskiego

Elbląg, W poprzednim roku zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem
W poprzednim roku zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem (fot. nadesłane)

Stowarzyszenie „Jantar" ponownie otrzymało grant na realizację projektu „Akademia Animatora Wiejskiego". To drugi cykl szkoleń dla animatorów działań lokalnych.

- W poprzednim roku zajęcia cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem - mówi Iwona Grajkowska z CSE Światowid. - Tym razem wiedzę i umiejętności zdobywać będzie z nami 10 animatorów lokalnych wsi - młodzież i osoby dorosłe, którzy pragną aktywizować własne środowisko wiejskie, rozwijać je i zmieniać.
       Projekt jest kontynuacją działań, które zakończyły się w listopadzie 2009 r., a skierowany jest do ludzi, którzy świadomie i dobrowolnie chcą pracować w swoich środowiskach.
       - Wypracowane na warsztatach różne techniki będą mogli stosować i wprowadzać w środowisku otwartym: na ulicy, w szkole, czy podwórku, tam gdzie spotyka się młodzież wiejska - dodaje Iwona Grajkowska.
       Osoby z terenu powiatu elbląskiego i braniewskiego, które chcą uczyć się i poszerzać swoją wiedzę, a tym samym stać się animatorami, mogą uczestniczyć w nieodpłatnych szkoleniach. W ramach zajęć uczestnicy otrzymają materiały edukacyjne, a szkolenia dostarczą im wiedzy teoretycznej i praktycznej.
       Rekrutacja osób chcących wziąć udział w projekcie rozpocznie się 22 marca.
       Informacje uzyskać można w Stowarzyszeniu „Jantar", ul. Browarna 80, 82-300 Elbląg, tel./fax 55 611-01-30, e-mail: jantar.elblag@wp.pl oraz u Iwony Grajkowskiej z CSE Światowid tel. 55 611-20-83.
      
       Zadanie „Akademia Animatora Wiejskiego - drugi cykl szkoleń dla animatorów działań lokalnych " zostało zrealizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
      
Justyna Kozłowska - Dyrla (Światowid)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama