UWAGA!

Rusza nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej

Komendant Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od 16 września 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku ogłasza nabór nowych kandydatów do służby w Straży Granicznej. Od poniedziałku (2 września) zainteresowani mogą się już rejestrować w systemie elektronicznym.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej proszone są o uprzednią elektroniczną rejestrację (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału w panelu nabór). Zarejestrować się będzie można od 2 września 2013 roku, od godz. 10.
       Zgodnie z kolejnością zgłoszeń kandydatowi zostanie przesłana odpowiedź e-mail ze wskazaniem terminu i godziny osobistego zgłoszenia się i złożenia wymaganych dokumentów w Wydziale Kadr i Szkolenia Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. gen. Władysłąwa Sikorskiego 78 od poniedziałku do czwartku w godz. 8 – 14.
       W przypadku wyczerpania terminów dotyczących składania aplikacji do służby, Wydział Kadr i Szkolenia zaprzestanie rejestracji osób zainteresowanych
      
por. SG Justyna Szubstarska, rzecznik prasowy Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału SG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • A link to juz trudno wkleić :D
 • Szable w dłoń, przemytnika goń ! goń !! goń !!!
 • uuuuu zawiodłem się wpisami wszechwiedzących mieszkańców Elbląga uuuuu a gdzie komentarze, że służby mundurowe to darmozjady, lenie, pasożyty żerujące z waszych podatków itp nu nu nu coś chyba elblążanie zmęczeni wakacjami co ?
 • bez przemytu nie mieliby pracy, w tydzień można by wyłapać wszystkich ale wtedy 90% do zwolnienia także kogoś tam złapią, zatrzymają, coś zarekwirują i tak spokojnie do emerytury
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  IdzieGrześPrzezWieś(2013-09-02)
Reklama