UWAGA!

Rynek pracy potrzebuje techników!

2013-02-28
08:51
 

W Centrum Nauki i Biznesu „Żak” możesz rozpocząć naukę od pierwszego semestru lub dokończyć edukację, zapisując się na wyższe semestry, co pozwoli uzyskać tytuł technika!

Jeśli Twój wymarzony kierunek nie wystartował lub rozwiązano Ci grupę, jesteś studentem, osobą bezrobotną albo po prostu chcesz się przekwalifikować, to Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Elblągu jest miejscem idealnym dla Ciebie. Mamy jeszcze wolne miejsca, więc nie zwlekaj i przyjdź do nas! „Żak” otworzył przyszłościowe kierunki, które dadzą Ci możliwość podjęcia wymarzonej pracy.
      
       Chcesz zostać florystą?

       Absolwent szkoły policealnej kształcącej w zawodzie florysta może podejmować pracę w kwiaciarniach, firmach organizujących wystrój na przyjęcia, salonach florystycznych oraz prowadzić własną działalność gospodarczą świadczącą usługi z zakresu aranżacji wnętrz i ogrodów dekoracjami roślinnymi.
      
       Zawód z przyszłością

       Technik informatyk to zawód przyszłości ze względu na wciąż postępujący rozwój technologiczny. Branża IT z roku na rok potrzebuje coraz większej ilości informatyków do pracy. Mimo postępującego bezrobocia w firmach zawsze brakuje wysokiej klasy specjalistów. Chyba nie ma dziedziny pracy, w której informatycy nie byliby potrzebni. Handel, nauka, komunikacja, przemysł, bankowość, medycyna – nie sposób wymienić je wszystkie.
      
       Jeśli lubisz matematykę

       Jeżeli lubisz zestawiać koszty, księgować, zajmować się finansami, chciałbyś zawodowo zająć się podatkami, to technik rachunkowości jest kierunkiem właśnie dla Ciebie. Jego absolwenci mogą pracować m. in. w biurach rachunkowo-podatkowych, bankach, firmach ubezpieczeniowych, działach księgowości prywatnych i państwowych przedsiębiorstw, urzędach skarbowych, bądź prywatnych firmach. To idealny kierunek dla osób, które cechuje systematyczność i dokładność w działaniu oraz umiejętność współdziałania.
      
       Ponadto szkoła prowadzi rekrutację na następujące kierunki:
       technik administracji
       technik bhp
       opiekunka środowiskowa
       technik usług kosmetycznych
       agent celny
       biomasaż
       wizażystka/stylistka
       terapeuta środowiskowy
       fryzjer damski / męski
       3-letnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych
       Gimnazjum dla Dorosłych
      
       Przyspiesz swoją karierę i rozpocznij naukę zimą! Rekrutacja trwa do końca marca! Szczegóły w sekretariacie szkoły lub na www.zak.edu.pl/elblag.
      
       Możesz również zarezerwować sobie miejsce, nie wychodząc z domu. Wejdź na www.zak.edu.pl/formularz_kontaktowy/.

       Centrum Nauki i Biznesu „Żak”
       Elbląg, ul. Grunwaldzka 2B
       tel./fax: 55 611 47 29
       e mail:
elblag@zak.edu.pl

      

 


       ------------- Reklama --------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej