UWAGA!

S7: dachowanie po uderzeniu w barierę energochłonną

 • A moim
  zdaniem
 • Zobacz 13
  komentarzy
 • Zobacz
  fotoreportaż
 • Zobacz lokalizację
  zdarzenia na planie
 • Zamknij
  Wpisy w kategorii Wypadki drogowe (inne)
  Proszę czekaćCzekaj
 • Wersja
  do druku
 • Podaj
  dalej
2014-11-04
11:10
 
Elbląg, S7: dachowanie po uderzeniu w barierę energochłonną
fot. Witold Sadowski

O ogromnym szczęściu może mówić kierowca skody fabii, którego pojazd dziś (4 listopada) około godz. 9.25 po uderzeniu w barierę energochłonną dachował na 84. kilometrze drogi S7. Mężczyzna, który podróżował sam, samodzielnie, bez obrażeń, opuścił doszczętnie zniszczone auto. Na miejsce zdarzenia wezwano policję i straż pożarną. Zobacz więcej zdjęć.

Do zdarzenia doszło na 84. kilometrze drogi S7, na wysokości miejscowości Nowina, na odcinku, gdzie prowadzone są prawidłowo oznakowane prace drogowe na prawym pasie jezdni. Z informacji jakie uzyskaliśmy od pracujących na miejscu policjantów wynika, że 32-letni kierujący pojazdem skoda fabia poruszał się prawym pasem ruchu w kierunku Warszawy. Jak powiedział funkcjonariuszom - oślepiło go słońce i nie zauważył prowadzonych na drodze prac drogowych. Skoda uderzyła najpierw w tablicę prowadzącą ustawioną przez drogowców, pojazd zarzuciło na lewą stronę i uderzył w barierę energochłonną. Następnie fabia dachując przekoziołkowała i zatrzymała się na lewym boku.
       Na pomoc ruszyli pracujący w tym rejonie drogowcy z ekipy remontowej. Na miejsce wezwano policję, a po kilkunastu minutach również straż pożarną. Kierowca fabii może mówić o dużym szczęściu - z całkowicie zniszczonego auta wyszedł o własnych siłach i nie odniósł obrażeń. Strażacy z JRG1 odłączyli akumulator w skodzie i zneutralizowali wyciekłe z niej na jezdnię płyny eksploatacyjne.
      
Witold Sadowski
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama