UWAGA!

Są chętni, ale na rozstrzygnięcie trzeba będzie poczekać

 
Elbląg, Kto będzie zarządzał Centrum Rekreacji Wodnej?
Kto będzie zarządzał Centrum Rekreacji Wodnej? (fot. arch. MS)

Do 23 lipca mogli zgłaszać się ci, którzy widzą siebie w roli kierownika Centrum Rekreacji Wodnej. Jak informuje biuro prasowe Urzędu Miejskiego na razie trwa sprawdzanie ofert, ale rozmów z kandydatami jeszcze nie było. To już drugi konkurs na to stanowisko, poprzednio nie udało się znaleźć odpowiedniej osoby.

Pięć lat na stanowisku kierowniczym, doświadczenie w organizowaniu imprez sportowo- rekreacyjnych, a także dobre zdrowie – to tylko kilka wymagań, jakie musi spełnić przyszły kierownik Centrum Rekreacji Wodnej.
       Kandydat musi mieć również odpowiednie wykształcenie. W poprzednim konkursie na liście wymogów znalazły się skończone studia plus kierunek podyplomowy, o specjalizacji menadżer sportu albo zarządzanie sportem. Teraz wystarczy, że taka osoba ma na koncie pięć lat studiów z zakresu zarządzania albo administracji.
       Jak informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego na to stanowisko zgłosiły się cztery osoby. Cały czas trwa procedura konkursowa, ale nie ma jeszcze terminu rozmów z kandydatami. Jak dodaje Mierzejewski więcej na ten temat powinno być wiadomo pod koniec tygodnia.
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama