UWAGA!

Salon Piękności "Oliwia" - profesjonalne zabiegi w miłej atmosferze

2008-03-14
14:03

Nowo otwarty Salon Piękności "Oliwia", mieszczący się przy ul. Kosynierów Gdyńskich 54 A w Elblągu, zaprasza do korzystania z profesjonalnych usług fryzjersko - kosmetycznych. Klienci mogą liczyć na miłą obsługę, słodki poczęstunek i liczne promocje.

- Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - zapewniają specjaliści z Salonu Piękności "Oliwia". - Fryzjerzy doradzą, jaka fryzura będzie odpowiednia i w jakie będziemy czuć się najlepiej. Dodatkowo oferujemy atrakcyjne promocje - w poniedziałki 20% rabatu na usługi fryzjerskie dla pań, zaś we wtorki strzyżenie męskie za 8 zł, maszynka - 5 zł.
     Kosmetyczka z "Oliwii" powie nam, jak dbać o dłonie i twarz oraz wykona makijaż odpowiedni na każdą okazję.
     - Potrafimy zadbać o każdego klienta, u nas poczujesz się wyjątkowo - zapewniają specjaliści salonu. - Jeżeli przyjdziesz do nas i będziemy zajęci w danej chwili, w zamian za czekanie zagwarantujemy mile spędzony czas.
     Klienci Salonu Piękności "Oliwia" mogą oczekiwać na swoją kolej w komfortowej poczekalni, na wygodnej kanapie, oglądając kanały telewizji cyfrowej. Zawsze czekać na nich będzie słodki poczęstunek, kawa i inne napoje.
     

 


     

-------------------- Tekst sponsorowany ----------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej