UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Scena dla wszystkich

Music Corner to strefa wolnych występów podczas VI Elbląskiego Święta Chleba. Może na niej wystąpić każdy artysta i zaprezentować dowolny program, nie zawierający jednak w swojej formie treści obraźliwych i niezgodnych z przepisami prawa.

Każdy artysta będzie miał do dyspozycji scenę o wymiarach 4x3x0,7m zlokalizowaną na Starym Mieście. Będzie doprowadzony do niej prąd, nie będzie jednak wyposażona w nagłośnienie.
       Zgłoszenia występu przyjmowane są do 31 sierpnia mailowo: leszek.linkowski@umelblag.pl.
       Należy podać: imię i nazwisko artysty lub nazwę zespołu; rodzaj występu i krótki opis prezentowanego programu; czas występu oraz preferowany dzień i godzinę; kontakt telefoniczny.
       Do 2 września wszystkie osoby, które wyraziły chęć udziału w Music Corner otrzymają maila zwrotnego ze szczegółami.
       Elbląskie Święto Chleba, 3-4 września, godz. 10 – 17.
      
Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama