UWAGA!

Ściąga portElu. Gdzie się bawić w Halloween

 Ściąga portElu. Gdzie się bawić w Halloween

Cukierek albo psikus! Te słowa rozebrzmieją w wielu amerykańskich domach w nocy z 31 października na 1 listopada. I choć w naszej kulturze daty te kojarzone są raczej ze świętem zmarłych to z roku na rok widać coraz więcej odnośników do zachodniej kultury. Dynie, straszne stroje i inne gadżety, które można wykorzystać podczas zabawy tej nocy. Sam strój nie zapewni nam jednak szampańskiego nastroju. Jak zawsze, liczy się także to, gdzie spędzimy owy czas. Ułatwiając czytelnikom wybór miejsca postanowiliśmy zebrać najciekawsze imprezy, odbywające się tego dnia w naszym mieście.

  Jak pokazuje poniższy spis wybierać jest w czym. Dla wszystkich fanów upiornych przebieranek przewidziane są nagrody, a atrakcje, które przewidują dla nas elbląskie kluby w nocy z czwartku na piątek są liczne i co najważniejsze ciekawe. Warto więc już dziś podjąć decyzję, gdzie się udać tej najstraszniejszej nocy w roku.

       Najciekawsze propozycje na Halloween

       Bollywood Bowling: Zaprasza was na wyjątkowe wydarzenie. Pierwszy raz w Elblągu TOPLESS BAR. Piękne, roznegliżowane barmanki zaserwują wam DARMOWE ZIMNE DRINKI. Dla miłośników piwa specjalna PROMOCJA! Płacicie 10 zł i przez całą noc możecie napić się złotego trunku w nieograniczonej ilości. Ponadto wyjątkowe dekoracje i niepowtarzalny nastrój. Wszystkie strzygi, czarownice, duchy i zjawy mile widziane! (Rezerwacje pod nr: 55 242 20 00 lub 667 776 676).
      
       Da Vinci: Nie tylko my lubimy przebierać się na Halloween. Lokal Da Vinci również przybrał nowe szaty. W związku z tym zaprasza wszystkich miłośników dobrej zabawy. Dużo miejsca, mnóstwo gier i odpowiedni do okazji wystrój, a dla każdego kto przyjdzie w przebraniu gra w bilard GRATIS. Lokal otwarty jest od godz. 14, a za konsoletą stanie Dj Szupix. (Rezerwacje pod nr: 55 641 27 00 lub 55 611 00 10).
      
       Klubokawiarnia Starovka: to miejsce, gdzie wejście jest jednoznaczne z dobrą zabawą. Kolorowe stroje, dobra muzyka i pyszne drinki w wykonaniu naszych przyjaciół zza baru. Wszyscy, jak nakazuje obyczaj przebieramy się w przerażające kostiumy i ruszamy na ul.Kowalską! 31 października Imprezę rozkręca znany już z imprez w STAROVCE pod hasłem BACK2BLACK – RECY. Tego dnia wstęp do lokalu będzie płatny 10 zł. Ale nic się nie martwcie - wszyscy "przebierańcy" wchodzą za FREE! Panie do godziny 23:00 także będą mogły wejść za darmo. Startujemy o godzinie 21:00. (Rezerwacje pod nr: 782 272 140).
      
       Mjazzga: Zabawa z okazji Halloween to okazja za nietuzinkowe spotkanie. W klubie Mjazzga przebiegać będzie tradycyjnie - z muzyką na żywo. O godz. 21.00 rozpocznie się impreza, której główną atrakcją będzie występ grupy Pejscz. Na przybyłych czekać będą różne niespodzianki, w tym spotkanie z okrytym niesławą Wladem Palownikiem, powszechnie znanym pod pseudonimem Drakula. Jeśli uczestnicy zabawy zechcą przybyć w strojach nawiązujących do tej właśnie postaci czekać na nich będą szczególne przywileje podczas koncertu i całej zabawy. Wstęp dla wszystkich bezpłatny.
      
       One Life Club: Przygotował dla was masę atrakcji. Możecie liczyć na krwiste drinki i przede wszystkim –dobrą zabawę. A to wszystko w towarzystwie Mega Promocji. Start imprezy o godzinie 21. Na tę jedną noc lokal przybierze upiorny wygląd. Wstęp za dyszkę, ale każdy kto przyjdzie przebrany wejdzie ZA DARMO! Nie zwlekaj. (Rezerwacje pod nr: 509 848 084).
      
       Oxiden Club: Najlepsze imprezowe klimaty i nastrój w stylu prawdziwego halloween. Tylko w Oxiden Club gwiazda wieczoru – zespół BOYS. Niezapomniana przygoda i masa znajomych. Daj ponieść się dobrej zabawie i już w najbliższy czwartek odwiedź to miejsce. Przy barze jak zwykle wyśmienite drinki i nie tylko. Radzimy się spieszyć z rezerwacją miejsc, których ilość jest ograniczona. Wjazd na imprezkę – 30 zł. (Rezerwacje pod nr: 503 503 741).
      

       Zapraszamy innych do przedstawienia swojej oferty. Wystarczy napisać na reklama@portel.pl
      
      
---reklama---

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie