UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

SEMINARIUM W ELBLĄGU

W Elblągu w dniu dzisiejszym (01.12.99), z inicjatywy władz miasta odbywa się Seminarium na temat : "Rozwój współczesnych narzędzi komunikowania się, podstawą rozwoju współpracy transgranicznej".

Biorą w nim udział dwie przedstawicielki zaprzyjaźnionego z Elblągiem szwedzkiego miasta Ronneby.

Seminarium prowadzi prof. Zbigniew Walczyk, Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu.

W programie przewidziano następujące wystąpienia :
  • potencjalne możliwości i instrumenty wykorzystywania informatyki w kształtowaniu współpracy transgranicznej – aspekty ekonomiczne. Prelegenci : dr Dariusz Waldziński, mgr Krzysztof Brzeski,
  • Założenia do projektu : tworzenie informatycznej sieci edukacyjnej w Elblągu. Prelegenci : dr Stanisław Kucharski , Stanisław Marchlewski, Przedstawiciel Komputer Landu,
  • Przedstawianie możliwości realizacji sieci komputerowej przez Telekomunikację Polska S.A. Prelegent: Przedstawiciel TP S.A.
  • Koncepcja współpracy pomiędzy miastem Ronneby a Soft Center
    ( wykorzystując techniki informacyjne ). Doświadczenia miasta Ronneby, jak przekształcić miasto dotknięte kryzysem w dobrze rozwinięty obszar. Regionalna struktura; system połączeń informatycznych w regionie; struktura własności, zamierzenia na przyszłość. Prelegent: Kristina Sjogren – Soft Center,
  • Urząd Statystyczny w Olsztynie : System informacji komputerowej jako narzędzie monitorowania zjawisk społeczno-ekonomicznych współpracy transgranicznej. Prelegent : prof. Zbigniew Walczyk.

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama