UWAGA!

Sharon Stone i Salon Kamea polecają Restylane Skinboosters

2015-11-30
07:00
 
Sharon Stone i Salon Kamea polecają Restylane Skinboosters

Jeśli czujesz, że Twoja skóra zaczyna wysychać niczym więdnące jabłko, zafunduj sobie Restylane Skinboosters, który jest zabiegiem pomostem między mezoterapią a wypełniaczem. W światową promocję zabiegu włączyła się aktorka Sharon Stone, a teraz w Pakiecie Świąteczno-Noworocznym Salon Urody Kamea proponuje elblążankom Restylane Skinboosters w nowej niższej cenie.

Tajemnicą sukcesu Restylane Skinboosters jest kwas hialuronowy w formie stabilizowanej, stworzony dzięki opatentowanej technologii NASHA™. W porównaniu do kwasu stosowanego w mezoterapiach (nieusieciowany) wykazuje przedłużone działanie na głębokie warstwy skóry. Ponieważ regeneracja, którą wywołuje, trwa wiele miesięcy, dochodzi do widocznego zagęszczenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ stabilizowany kwas hialuronowy rozpycha komórki (efekt „boost”), stymulując je do produkcji pożądanego w skórze kolagenu. Efekty to odzyskanie młodzieńczej jędrności i elastyczności. Namnażanie włókien kolagenowych, które są podporą skóry, daje także uniesienie rysów twarzy (lifting). 
      
           “Naturalny wygląd jest niezwykle ważny dla mnie i wielu ludzi, których znam. W dzisiejszych czasach ludzie nie chcą wyglądać jak ktoś inny, po prostu chcą prezentować najlepszą wersję siebie. Restylane Skinboosters zapewnia bardzo naturalny wygląd po zabiegu” mówi światowa ambasadorska marki, aktorka Sharon Stone.
      
       Zabieg w Salonie Urody Kamea wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Polega on na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą. Jest to zabieg praktycznie bezbolesny (stosujemy znieczulenie specjalnym kremem). Niemalże od razu po zabiegu można wrócić do swojego normalnego życia, nie rezygnując z niczego. Restylane Skinboosters jest metodą nieinwazyjną i komfortową.
      
       Pakiet Świąteczno-Noworoczny Restylane Skinboosters od Salonu Urody Kamea
       Trzy zabiegi w cenie 1500zł zamiast 1800zł. Po zabiegu zobaczysz delikatne i bardzo harmonijne uniesienie rysów twarzy. W górę pójdą opadające kąciki ust czy oczu, delikatnie wypełnią się bruzdy nosowo-wargowe, zarysuje owal. Generalnie cała Twoja twarz będzie wyglądać po prostu lepiej.
      
       Zamiast jechać na Restylane Skinboosters zamów zabieg w Elblągu telefonicznie 55 611 41 11, osobiście w Salonie Urody Kamea ul. Gołębia 1 (to przy Parku Planty w centrum miasta)
      
       Oferta ważna do końca roku.
       Płatność gotówką przy składaniu zamówienia.
       Realizacja zabiegów z Pakietu w okresie 3 miesięcy od dnia zakupu, terminy do ustalenia
       Pakiet nie łączy się z innymi promocjami i rabatami Kamea
      
       Wszystkie Pakiety Świąteczno-Noworoczne Kamea znajdziesz na specjalnej stronie
       www.salonkamea.pl/pakietyswiateczne
      
      
-----------Reklama------------
 
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej