UWAGA!

Siatkówka na kąpielisku

W sobotę na kąpielisku miejskim przy ul. Spacerowej rozpocznie się cykl turniejów plażowej piłki siatkowej o puchar prezydenta Elbląga.

Rok temu puchar zdobyła drużyna Truso. W tym, aby obronić trofeum, Truso będzie musiało wystartować w minimum czterech z dziesięciu zaplanowanych turniejów - to jedna z nowinek wprowadzona przez organizatorów - ognisko TKK Witoszewo.
     Turnieje odbywać się będą w każdą sobotę do końca wakacji 1 września. Początek każdego o godz. 10. Zapisy dwuosobowych drużyn będa przyjmowane na pół godziny przed rozpoczęciem zawodów. Zespoły za zajęte miejsce w poszczególnych turniejach otrzymywać będą punkty w klasyfikacji generalnej. Puchar prezydenta miasta trafi do najlepszej drużyny klasyfikacji generalnej.
     - Zapraszamy wszystkich chętnych. Wpisowe wynosi 10 zł, ale dla uczestników przewidzieliśmy także inne nagrody - zaprasza Stanisław Tomczyński z TKKF Witoszewo.
     Organizatorzy rozgrywek planują, że dwukrotnie na piaskowym boisku znajdującym się na kąpielisku miejskim przy ul. Spacerowej odbędą się turnieje rodzine.
     - Liczymy, że w naszej zabawie będą chciały wziąć udział zespoły rodzine - wyjaśnia Tomczyński.
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama