UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Siedler najlepszym kandydatem

 
Elbląg, Mirosław Siedler okazał się najlepszym kandydatem na dyrektora elbląskiego teatru
Mirosław Siedler okazał się najlepszym kandydatem na dyrektora elbląskiego teatru (fot. WS)

Za nami kolejny etap konkursu na dyrektora elbląskiego teatru. Komisja, która obradowała w Olsztynie uznała, że najlepszym kandydatem na to stanowisko jest Mirosław Siedler.

W pierwszym etapie zgłosiło się siedmiu kandydatów, ostatecznie wybrano trzech, którzy spełnili wymogi formalne, czyli Andrzeja Fabisiaka, Giovanniego Castellanosa i Mirosława Siedlera. Komisja, w skład której weszli przedstawiciele samorządu województwa, organizacji pozarządowych i zawodowych, związków zawodowych oraz ministerstwa uznała, że najlepszym kandydatem na stanowisko dyrektora elbląskiego teatru będzie ponownie Mirosław Siedler, który dyrektorem teatru był do końca grudnia 2013 r.
       Początkowo, dalej miał pełnić tę funkcję, bez przeprowadzania konkursu. Jednakże w październiku ub.r. na stronie e-teatr.pl pojawił się anonimowy list, gdzie przedstawiono mu zarzuty mobbingu, nepotyzmu oraz zastraszania pracowników, ale przede wszystkim poproszono w nim o zorganizowanie konkursu na to stanowisko. Ostatecznie zarząd województwa przychylił się do tej prośby i pod koniec listopada podjął decyzję o jego przeprowadzeniu.
      
      
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama