UWAGA!

Sierpniowa "Fotka z Dialogiem" rozstrzygnięta

 " W odbiciu - na Zaciszu".
" W odbiciu - na Zaciszu". Fot. Arkadiusz Ławrynowicz

Patronat nad wakacyjnymi edycjami konkursu Fotka Miesiąca objęła Telefonia Dialog SA, która ufundowała cenne nagrody w postaci laptopa oraz trzy nagrody niespodzianki w każdym z dwóch letnich miesięcy. Znamy już zwycięzców!

W miesiącu sierpniu, podobnie jak w lipcu, uczestnicy konkursu  mogli powalczyć o laptopa marki Fujitsu Siemens Amilo Pro V351. Nagrody przyznawało specjalne jury, w którym decydujący głos ma przedstawiciel Telefonii Dialog. To samo jury rozdzieliło także trzy nagrody niespodzianki.
       Znamy już zwycięzców konkursu. Nagrodę główną za najlepszą fotkę sierpnia 2010 zdobyło zdjęcie prezentowane obok, którego autorem jest czytelnik Arkadiusz Ławrynowicz Zdjęcie nosi tytuł " W odbiciu na Zaciszu".
       Wyróżnienia decyzją przedstawicieli Telefonii Dialog otrzymali - Dorota Zylbert za zdjęcie "CSIO", Jarosław Jaroszuk za "Elbląską Poświatę" i Dominik Wolski za zdjęcie "...Tymczasem gdzieś w okolicach Pasłęka"

 


       W konkursie portElu na fotkę miesiąca tym razem nasi Czytelnicy głosowali inaczej niż przedstawiciele Dialogu. Główną, regulaminową nagrodę zdobyło zdjęcie Wiolki Muszalik "Toskańska pustynia" (zdjęcie powyżej).
       W konkursie sierpniowym, w związku z dużą liczbą i wysoką wartością artystyczną nadesłanych zdjęć, wydawca portElu ufundował też drugą, równorzędną nagrodę. Otrzymuje ją Jarosław Jaroszuk za zdjęcie "Wakacyjna burza". Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.
      
      

Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...