UWAGA!

Ślub w Elblągu za rok? Zamów salę już teraz!

 
Ślub w Elblągu za rok? Zamów salę już teraz!

W życiu jest tylko kilka takich dni, które są szczególne i wyjątkowe. Dzień ślubu i późniejsza uroczystość weselna z poprawinami to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej rodziny. Szukając doświadczonej firmy z referencjami, której w pełnym zaufaniu można powierzyć organizację wesela polecamy Państwu catering Nowej Holandii z salą weselną na 120 osób. Już dziś proszę sprawdzić wolny termin na 2013 rok.

- Znakomita kuchnia i dyskretna profesjonalna obsługa to nasz znak rozpoznawczy. Jednocześnie jesteśmy otwarci na nowe formy, pomysły i oczekiwania pary młodej – z wielkim zaangażowaniem podejmujemy się każdego kulinarnego lub organizacyjnego wyzwania. Naszym atutem jest niewątpliwie nowoczesna sala weselna na 120 osób ale także znajdujący się po sąsiedzku teren rekreacyjny umożliwiający zorganizowanie części przyjęcia w namiotach weselnych lub zorganizowanie oddzielnego miejsca dla dzieci, które są przecież równie ważnymi gośćmi jak pozostała część rodziny – informuje Jacek Łazuka, szef cateringu weselnego Nowej Holandii.
       Nowa Holandia już dziś przyjmuje rezerwacje weselne na 2013 r., rodzice lub para młoda wszystkie szczegóły wraz z propozycjami menu, kalkulacją kosztów, informacjami o dekoracji i muzyce na weselu otrzymują na maila po wcześniejszym zapytaniu na adres nowaholandia@nowaholadnia.pl. Kontakt telefoniczny w sprawie rezerwacji sali pod numerem 507 247 247.
       - Zapraszam oczywiście do wizyty na Nowej Holandii, spotkanie będzie okazją do obejrzenia możliwości jakie daje nasza sala weselna, omówienia propozycji ustawienia stołów, dekoracji sali z jednoczesnym obejrzeniem zdjęć z wesel, które mieliśmy okazję zrealizować w ostatnich miesiącach – dodaje przedstawiciel Nowej Holandii.
       Obsługa weselna Nowej Holandii to także propozycja dla młodych par, które już zarezerwowały salę weselną w Elblągu. Firma może zrealizować całą część gastronomiczną, zapewnić obsługę kelnerską, wynajem stołów i krzeseł oraz dekoracji, kompozycji kwiatowych oraz muzykę dzięki współpracy z wieloma zespołami i prezenterami muzycznymi. Nowa Holandia posiada pełne zaplecze gastronomiczne umożliwiające realizację każdego przyjęcia we wskazanym miejscu na terenie miasta.
      
       Nowa Holandia
       Obsługa przyjęć weselnych – rezerwacje na rok 2013 i 2014
       Sala weselna na 120 osób
       Catering weselny w wybranej sali na terenie Elbląga
       tel. 507 247 247
       tel. 55 233 89 90
       mail: nowaholandia@nowaholadnia.pl.
      
      
       Pełna oferta dostępna na stronie www.nowaholandia.pl.
      
      
--------------- Reklama ----------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie