UWAGA!

Smakowita Wielkanoc w Elblągu

 Smakowita Wielkanoc w Elblągu

W okresie od 15 do 26 marca klienci sklepu E.Leclerc Elbląg mają możliwość zrobienia przedświątecznych zakupów w jakości i cenach, które pozwolą spędzić Wielkanoc na wystawnym biesiadowaniu bez psucia sobie nastroju nadwyrężonym budżetem.

E.Leclerc Elbląg postanowił zrobić swoim klientom przedświąteczny prezent i zapewnia, to co jest nam potrzebne do przygotowania Wielkanocy w cenach i jakości, które zaspokoją najwybredniejsze gusta. Kompleksowa oferta obejmuje akcesoria do świątecznych porządków, koszyczki i dekoracje do święconek, produkty potrzebne do przygotowania pysznych potraw, delikatesy na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, a nawet pistolety na wodę z myślą o tradycyjnym dyngusie. Pachnące wędliny i kiełbasy, doskonałe pierogi, pyszne paszteciki, sery, czekoladowe baranki i króliki, pięknie ustrojone baby i mazurki, to tylko przykłady tego, co może znaleźć się na naszym stole.
       - Doskonale zdaję sobie sprawę, jak gorączka świątecznych zakupów może być dla wielu osób stresującym zajęciem – komentuje Natalia Czaplicka Dyrektor E.Leclerc w Elblągu. Dlatego życząc wszystkim wspaniałych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych, gorąco zapraszam do specjalnie na tę okazję odpowiednio wyeksponowanych alejek i półek sklepowych a dla mniej wytrwałych do naszego sklepu internetowego – dodaje z uśmiechem Natalia Czaplicka.
       Dzięki zakupom przez Internet na www.leclerc24.net.pl można uniknąć stania w długich, przedświątecznych kolejkach. Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem w domowym zaciszu, zaznaczyć, to, co jest nam potrzebne, aby mieć z głowy jedno z najbardziej czasochłonnych i stresujących zadań przedświątecznych, jakim są zakupy.
      

       ----------------- Artykuł sponsorowany ------------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie