UWAGA!

Śmiertelny wypadek przy pracy

Elbląg, Śmiertelny wypadek przy pracy

Kryminalni z Braniewa wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na jednym z terminali przeładunkowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 31-latek spadł z wysokości 5 m. Czynności w tej sprawie trwają.

Wczoraj (10 listopada) po godz. 11 policjanci zostali powiadomieni, że na terenie jednej z firm przeładunkowych doszło do wypadku przy pracy. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze. Z ustaleń policjantów wynika, że 31-letni pracownik znajdował się na wysokości 5m, gdyż wykonywał swoje służbowe obowiązki. Jego zadaniem było zdjęcie plomb z wagonu. Z nieustalonych dotąd przyczyn mężczyzna spadł na ziemię. Niestety, podjęte próby reanimacji okazały się bezskuteczne – 31-latek zmarł. Z informacji, które posiadają funkcjonariusze wynika, że tuż przed upadkiem mężczyzna mógł zostać porażony prądem.
       Na miejscu pracował policyjny zespół dochodzeniowo-śledczy z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przesłuchali świadków. Czynności w tej sprawie trwają.
      
KPP w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama