UWAGA!

Sobota pod znakiem miss

 Elbląg, Joanna Bagińska i Anna Cichońska - ubiegłoroczne Miss Ziemi Elbląskiej
Joanna Bagińska i Anna Cichońska - ubiegłoroczne Miss Ziemi Elbląskiej (fot. MS, archiwum portEl.pl)

Miesiące prób, nauka eleganckiego chodzenia. 2 kwietnia - wielki finał. Jedna z pięknych mieszkanek naszego regionu nałoży w sobotę koronę Miss Ziemi Elbląskiej. Głowę jej młodszej koleżanki ozdobi korona Miss Nastolatek.

W styczniu kilkadziesiąt dziewcząt zdecydowało się pójść w ślady Anny Cichońskiej, zeszłorocznej Miss Ziemi Elbląskiej i uczestniczki finałowej gali Miss Polski.
       Po castingach jury wybrało po 10 najpiękniejszych dziewcząt - kandydatek do korony Miss Ziemi Elbląskiej i Miss Ziemi Elbląskiej Nastolatek. Przez trzy miesiące dziewczęta intensywnie przygotowywały się do tego najważniejszego wieczoru. Miały sesje zdjęciowe w bikini i w sukniach. A oprócz tego grały w squasha, tańczyły zumbę. Zaprezentowały się też elblążanom w jednym z elbląskich centrów handlowych. Do gali finałowej pozostały godziny, jest trema, ale też ciekawość "jak to będzie?"
       2 kwietnia o godz. 18 w Teatrze im. A. Sewruka jury wybierze tę najpiękniejszą, decyzja nie będzie łatwa. Kandydatki zaprezentują się się w sukniach wieczorowych, strojach kąpielowych, sportowych oraz w sukienkach koktajlowych.
       Swoją miss wybierze również publiczność, głosując na kuponach, które widzowie otrzymają wraz z biletami wstępu. Podczas gali nasza redakcja uhonoruje też kandydatkę, która zdobyła najwięcej głosów wśród Czytelników portEl.pl
       Wyborom będzie towarzyszył występ Michała Milowicza. A potem wszystko już będzie jasne. Zdobywczyni tytułu weźmie udział w dalszych etapach wyboru najpiękniejszej Polki. Być może w przyszłym roku znów zobaczymy Miss Ziemi Elbląskiej na gali finałowej Miss Polski.
       Bilety na finałową galę wyborów Miss Ziemi Elbląskiej można kupić w kasie teatru.
      
      
Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym wyborów Miss Ziemi Elbląskiej
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama