UWAGA!

Sondaż

Na siostrzanej stronie www.elblag.pl zakończony został sondaż, w którym na pytanie czy wiążesz swoją przyszłość z Elblągiem odpowiedziało ponad 1700 internautów.

Negatywnie na pytanie postawione w sondażu odpowiedziało 1019 osób, twierdzącej odpowiedzi udzieliło 651 osób, a 155 osób jeszcze się zastanawiało.
     Pozostawiamy te wyniki bez komentarza. Analizę ich polecamy natomiast decydentom odpowiedzialnym za kształtowanie warunków życia i pracy w Elblągu orzaz rozwój naszego miasta.
     
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Z waszego sondażu wynika, że na waszej stronie dokonano ok. 1700 "kliknięć" wykonanych przez nie wiadomo ilu i skąd internautów. Czyli tak na prawdę nic z niego nie wynika. Można jedynie ostrożnie domniemywać, że większość respondentów to dość młodzi mieszkańcy Elbląga, przeważnie uczniowie i studenci. Jednak jak sięgam pamięcią zawsze elbląska młodzież miała podobne defetystyczne poglądy. Na szczęście dla Elbląga, u większości to mija z wiekiem!
 • CB ma rację, te wyniki nie zasługują na uwagę. Co innego gdyby proporcje głosów były odwrotne albo chociaż można było ostrożnie domniemywać, że glosowali sami emeryci i renciści, a nie młodzi i głupi, ktorzy sami nie wiedzą jeszcze czego chcą i dlatego nie powinni w ogóle klikać.
 • sugerujac sie wypowiedzia CB, ze z biegiem czasu to mija hmm powiedzialem bym inaczej "z biegiem czasu to mialo" nie zpaomnijmy ze "mlodzi i glupi" sa nie tyle co mlodym pokolenie ale i nowym pokoloeniem i zachowuja sie troche inaczej niz kiedys wiec nie wiadomo czy sondaz nie pokaze w najblizszym czasie prawdy, wcale by mnie to nie zdziwilio nawet wypowiedzi na zywo starszej mlodziezy z ktora u3muej kontakt w wiekszosci wypadkow zgadza sie z wynikiem Sondy......
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marcin B.(2001-04-14)
Reklama