UWAGA!

Specjalna linia na niedzielny Piknik w EPT

Elbląg, Specjalna linia na niedzielny Piknik w EPT

W związku z organizacją 2. Rodzinnego Pikniku Techniki i Nauki, który odbędzie się 10 maja w Elbląskim Parku Technologicznym, Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu informuje o uruchomieniu w dniu pikniku specjalnej, dodatkowej linii oznaczonej jako EPT. Autobus tej specjalnej linii będzie kursował po trasie: plac Słowiański – Pocztowa - Armii Krajowej - 12 Lutego - płka Dąbka - Jana Pawła II – Sulimy (w zatoce przy ulicy Sulimy autobus będzie oczekiwał na kolejny kurs, zawracając na pobliskim rondzie).

Powrót z terenu imprezy po trasie: Jana Pawła II – płka Dąbka – 12 Lutego – Hetmańska - Giermków-plac Słowiański. Autobus będzie zatrzymywał się na wszystkich przystankach autobusowych na swojej trasie.
       Ponadto informujemy, że przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Ogólną zostanie ustawiony tymczasowy, dodatkowy przystanek dla linii EPT. Autobus rozpocznie kursowanie o godzinie 9.45 z przystanku przy placu Słowiańskim, a zakończy o 16.43 na przystanku przy ul. Hetmańskiej.
       Rozkład jazdy linii EPT dostępny jest w tym miejscu: http://zkm.elblag.com.pl/aktualnosci/1267.html
       Przypominamy, że na wszystkich liniach komunikacji miejskiej obowiązują bilety. W dniu pikniku zachęcamy do korzystania z promocyjnych, rodzinnych biletów weekendowych.
      
Michał Górecki, ZKM Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama