UWAGA!

Spokojne święta w Elblągu

Podsumowując świąteczny weekend, możemy pokusić się o stwierdzenie, iż te dwa dni świąt minęły bezpiecznie i spokojnie - twierdzą elbląscy policjanci. Policja nie odnotowała poważnych zdarzeń kryminalnych, na drogach nie doszło do żadnych wypadków drogowych, odnotowano tylko siedem kolizji.

Policjanci z Sekcji Ruchu Drogowego skontrolowali 79 pojazdów. Wystawiono 43 mandaty karne, w tym prawie wszystkie za przekroczenie dozwolonej prędkości i nieprawidłowe wyprzedzanie. Zatrzymano jedną osobę prowadzącą pod wpływem alkoholu, zatrzymano też jedno prawo jazdy oraz sześć dowodów rejestracyjnych, m.in. za stan techniczny pojazdów.
     Pełniący w tym okresie służbę policjanci interweniowali 29 razy w domach elblążan. Łącznie w ciągu dwóch dni świąt zatrzymano 22 osoby do wytrzeźwienia.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • a po Świętach wszystko wraca do normy - podczas porannej rowerowej przejażdżki zobaczyłem jak ciężarówa made in RUS zaorała kawałek E7 przy wyjeździe z Nowodworskiej - fotki w kalejdoskopie www.bikerelblag.hg.pl
 • Wszystko wróciło do normy. Matoł w czarnym mercedesie z czarnymi szybami na czerwonym świetle na przejściu dla pieszych potrąciłby pieszego. Nawet debil nie zwolnił. Refleks przechodzącego przez przejście uratował mu życie bo ten csie chował za czarnymi szybami nawet nie przychamował. Gdzie są teraz ci policjanci. A wszystko to dzieje się na skrzyżowaniu Królewieckiej i Piłsudskiego.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Też kierowca(2008-03-25)
 • a jedna osoba na izbe trafiła z Ogrodnik -DEGENERACI
Reklama