UWAGA!

Spokojny weekend

W czasie weekendu policjanci nie odnotowali szczególnych interwencji. - Elblążanie chyba należycie przeżywają śmierć Ojca Świętego - mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu.

- W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej po śmierci papieża Jana Pawła II nie odnotowaliśmy szczególnych interwencji i zdarzeń kryminalnych na terenie Elbląga - informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu. - Podobną sytuację obserwuje się we wszystkich polskich miastach.
     Elbląscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem wiernych modlących się w świątyniach.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A w radiu RMFFM mowili ze ogolnie w kraju ilosc zdarzen kryminalnych, osob prowadzacych samochody w stanie nietrzezwym itd byla taka sama jak w kazdy inny weekend, a jesli chodzi o pijanych kierowcow to nawet wiecej.
 • tak musze to poswiadczyc wczoraj widzialem chyba ze 3 pijanych kierowcow w tym nawet jednego, ktory przestawil znak drogowy na ulicy Trybunalskiej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zaniepokojony(2005-04-04)
 • Co za absurdalne stwerdzenie, "W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej po śmierci papieża Jana Pawła II nie odnotowaliśmy szczególnych interwencji i zdarzeń kryminalnych na terenie Elbląga - informuje Jakub Sawicki z KMP w Elblągu.'' Czas żałoby to czas powagi.Jest Pan chyba jeszcze bardzo młody i nie wie,że Polacy potrafią zachować powagę.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wierna(2005-04-04)
 • Do „ Wierna „ co panią tak zbulwersował ten komunikat. Ja zrozumiałem go inaczej, ze nawet nasz światek przestepczy po ogłoszeniu żałoby zachowuje się inaczej.A co do zachowania powagi to nie był bym taki pewny znaczenia tego sława śmiem twierdzic ze może 70% obywateli naszego miasta wie jak się zachowac. Wczoraj przypadkiem przechodziłem koło dużego zamkinietego marketu i trzeba było posłuchac wypowiedzi ludzi któży w tym dniu przyszli na zakupy i zastali zamkniety sklep to zmieniła by Pani zdanie na w sprawie zachowania powagi a byli to ludzie nie młodzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Wierny(2005-04-04)
 • dla naszej policji każdy powód jest dobry aby przypisać sobie sukces, a wogóle to treści ostatnich komuniokatów są jakieś tekie nijakie- co to za gość je podaje
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  niełatwowierny(2005-04-04)
 • Pewnie moze nic sie nie dzieje ale fakt jak ludzie w naszym miescie czcza śmierć Papieza jest przerazający...ilośc pijanych osob na ulicach jest ogromna.Kazdy pretekst jest dobry prawda?Nie mowiac juz o tym jak wiele " dyskotek" organizowanych jest w domach prywatnych przy otwartych oknach czy w samochodach...ludzie...ku czemu ten świat zmierza?troche szacunku....to tylko 2 dni...czy tak trudno jest uszanowac smierc Kogos tak wielkiego?
 • Pewnie policja też ma wolne i przez to "nie zauważa" co się dzieje...
 • Apropos powagi... gdy czytałem wiadomości dot. uczczenia dzisiejszego dnia nagle pół ekranu zasłoniła mi reklama Nissana i jakiejś tam promocji klimatyzacji czy czegoś. Mam nadzieję, że wzorem portelu dziś w telewizji nikt nie wpadnie na pomysł przerywania relacji z pogrzebu cyklem reklam co 20 minut.
Reklama