UWAGA!

Spokojny weekend

Długi majowy weekend minął w Elblągu spokojnie. W okresie od 30 kwietnia do 2 maja na drogach powiatu elbląskiego nie doszło do wypadków drogowych.

Najczęstszym powodem zatrzymania kierowców przez patrole policjantów była nadmierna prędkość. Poza tym w ciągu dwóch pierwszych dni majowego weekendu policjanci zatrzymali aż dziewięciu nietrzeźwych kierujących.
     Na ul. Moniuszki policja zatrzymała pięciu mężczyzn w wieku od 17 do 24 lat, którzy pobili w parku nad Dolinką młodą mieszkankę Elbląga. Mężczyźni chcieli zabrać jej zegarek. Kiedy ta odmówiła, otrzymała ciosy pięściami. Wśród zatrzymanych było dwóch 17-latków, którzy trafili do izby dziecka. Do podobnego zdarzenia doszło na ul. Jaśminowej. Dwóch mężczyzn chciało pobić mieszkańca Elbląga i zabrać mu siatkę z piwem. Policja zatrzymała obu mężczyzn.
AK

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ale za to czterech wyrostków na ul 12 Lutego o godz.21.40 demolowaîo ômiteniki i witryny sklepowe A policji ani ôladu...
  • Każdego wieczoru na przeciw moich okien siedzą na ławkach młodzi ludzie, których wulgarycznych wypowiedzi ograniczonych do ubliżania przechodniom lub sobie nawzajem zmuszona jestem słuchać. Ławki na których siedzą jeszcze stoją (chociaż za kilka miesięcy...), śmietniki są krzywe(jeśli są), jednak rozbitych butelek na chodniku nie brak. Kilkakrotnie pojawili się policjanci, porozmawiali z młodzieżą po czym młodzież(w zasadzie dzieci) zabawiała się w najlepsze niewzruszona. Jeśli nadal będziemy tacy spostrzegawczy i konsekwentni to aby przebyć drogę do samochodu od klatki schodowej trzeba będzie wezwać wojsko...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    uczennica(2001-05-06)
Reklama