UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Spółka Aquapark do likwidacji

 
Elbląg, Dziś elbląscy radni zdecydowali o likwidacji spółki Aquapark
Dziś elbląscy radni zdecydowali o likwidacji spółki Aquapark (fot. AD)

– W tej chwili w budżecie miasta na ma środków na aquapark, budżet nie udźwignie tej inwestycji - argumentował prezydent Elbląga Jerzy Wilk i na dzisiejszej (25 lipca) sesji Rady przedłożył projekt uchwały w sprawie likwidacji spółki Aquapark. Takie stanowisko zajęli również miejscy radni.

Najwięcej dyskusji podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej wzbudziła ustawa dotycząca wyrażenia zgody na rozwiązanie Aquapark Elbląg sp.z o.o. Nim doszło do głosowania, wśród radnych można było usłyszeć opinie o potrzebie obiektu wodnego w mieście.
       - Ja nie mówię, że ta decyzja jest ostateczna - zapewniał już wcześniej prezydent Jerzy Wilk. - Jeżeli trafi się inwestor, miasto może w partnerstwie publiczno-prywatnym jakieś działania podejmować, ale na pewno samo nie udźwignie tej inwestycji i o niej należy na razie zapomnieć.
       Ostatecznie radni zdecydowali o likwidacji spółki Aquapark. Za jej rozwiązaniem było 16 rajców, przeciw 3, również 3 wstrzymało się od głosu, a jeden z radnych nie wziął udziału w głosowaniu.
      
SO
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • To akurat nie było trudne. Co z ZKM, Eurovią, czynszami ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  (2013-07-25)
 • A którzy bezradni byli przeciw ??
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  11 0
  asd23e(2013-07-25)
 • A ja głupia myślałam że o inwestorów trzeba zabiegać, a oni sie po prostu trafiają albo i nie; -) żenada i nicośc
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 5
  (2013-07-25)
 • Ja czekam na likwidację miejskich strażników. To akurat w programie wyborczym było.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 3
  prorok(2013-07-25)
 • ps. a trafić się to może ślepej kurze ziarno.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 2
  prorok(2013-07-25)
 • A czy ktoś może napisać jakie gaże inkasowali członkowie owej spółki?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8 0
  (2013-07-25)
 • Teraz jeszcze trzeba wypłacić pani prezes Aquparku odprawę i sprawa zamknięta!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 1
  (2013-07-25)
 • można się dowiedziec kto był za płaceniem pani prezes pensji za nic nierobienie? jako wyborca chciałbym wiedzieć kto marnotrawi publiczne pieniądze wspierając tak durne inicjatywy jak to pseudospółka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16 0
  wyborcaaaa(2013-07-25)
 • W/g Kodeksu Pracy odprawa dla pani prezes spotkanie nie nalezy np. w. .spółka istniała zaledwie 8 miesięcy. Odprawy sie wypłaca od roku i dalej, pracy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7 0
  (2013-07-25)
 • Pani prezes zarabiała ok 6,5 tys złotych - ta informacja nie jest utajniona była już na portalach. Tak się biedna napracowała, że przez 8 miesięcy tylko zaproponowała zlecenie zewnętrznej firmie opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu - co jak wiemy z praktyk koszt takiej koncepcji idzie w tysiące złotych. Jak się okazuje ta Pani nie przeprowadziła rozmów z żądnym potencjalnym inwestorem a tak "Zarządzała" basenami ( obowiązek wynika z uchwały Nr XIX/518/2012 Rady Miejskiej w Elblągu z dnia 27 listopada 2012 r. o powołaniu aquaparku) że do chwili rozwiązania nawet na basenie przy u, Spacerowej nie była i go nie przejęła :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  9 0
  POgadaj(2013-07-25)
 • Prezesi nie pracują na etatach, lecz na kontraktach. W tym przypadku bywa tam zapis o odprawach i nie zawsze jest to określone zgodnie z zapisami kodeksu pracy. Vide prezes Polskiej Miedzi S. A. za czasów AWS.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 1
  (2013-07-26)
 • Spółka Aquapark do likwidacji a Nowaczyk do zwrotu kosztów za powołanie firmy widmo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  10 0
  zły(2013-07-26)
Reklama