UWAGA!

„Sportowe” lato w Jedynce

2011-07-07
Aktualizowany 2011-08-18 16:00
„Sportowe” lato w Jedynce

Kiedy ostatni raz graliście w gumę albo strzelaliście gole dla FC Barcelony? Macie niepowtarzalną szansę, żeby zrobić to jeszcze raz! Powrót do czasów dzieciństwa zapewnia Pub Jedynka.

W każdy czwartek będą odbywały się zawody gry Fifa 11 na PS 3. Start już dziś około godz. 19. Zostań gwiazdą stadionu, murawy, a nawet wieczoru! W rozgrywkach mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.
       Natomiast w weekendy zapraszamy na zawody gry w gumę. W najbliższy piątek i sobotę około godz. 22 rozpocznie się cykl podwórkowych zabaw. Każdy klient, który tego dnia zamówi w barze trunki weźmie udział w losowaniu na uczestnika jury. Trzyosobowa komisja sędziowska wyłoni zwycięzcę. Zasady są proste - gra w gumę w przysłowiową 10-tkę. Podczas mistrzostw będzie liczył się styl i… ułańska fantazja. Każdego dnia zawodów do wygrania 100 zł do wykorzystania w barze, a w finale pod koniec lata do zdobycia 1000 zł. Do finału zakwalifikują się osoby, które uzyskały najwięcej punktów. Zapisy u barmanów w godzinach otwarcia pubu. W zawodach mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie. Więcej informacji na stronie: www.pubjedynka.com.
      

      
------------------ Reklama ------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej