UWAGA!

Spot z Kwaśniewskim

 Elbląg, Marcin Junker i Ewa Białkowska
Marcin Junker i Ewa Białkowska (fot. WS).

W spocie wyborczym Ewy Białkowskiej, kandydatki na prezydenta Elbląga komitetu Ruch Palikota Elbląg + wystąpił były prezydent RP Aleksander Kwaśniewski.

– Poparcie byłego prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego naszego komitetu wyborczego, ale przede wszystkim naszej kandydatki na prezydenta Elbląga Ewy Białkowskiej, jest poparciem symbolicznym – twierdzi Marcin Junker, kandydat z tej listy na radnego.
       Junker zauważył „dużą zbieżność karier Kwaśniewskiego i Ewy Białkowskiej, która również jest mocno ze sportem związana. Potwierdza to fakt, że sportowcy posiadają pewne cechy charakteru, które predysponują ich do sprawowania funkcji menadżerskich, funkcji kierowniczych”.
       W krótkim spocie Ewa Białkowska (w środku kadru) występuje z Aleksandrem Kwaśniewskim (z lewej strony) i Januszem Palikotem (z prawej strony).
       A co do analogii karier dostrzeganych przez Marcina Junkera, nie wiem, jakim politykiem i prezydentem miasta byłaby Ewa Białkowska, ale sportowcem i trenerem była zdecydowanie lepszym od Aleksandra Kwaśniewskiego.
      
      
      
      
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Białkowska chcesz być prezydentem Elblaga, to pokaż jak będziesz dbać o mieszkańców. Jest problem z księdzem, pokaż jak go rozwiążesz, tak abyśmy wiedzieli że nie chodzi CI tylko o koryto, a również interesują Cie ludzie i ich problemy.
 • Świetnie!!! Brawo Pani Ewo. Zagłosuję na Panią
 • To już po Tobie miła Pani. To nie był dobry pomysł na lans. Człowiek, który ewidentnie ma kłopoty z alkoholem i został wypchnięty z ugrupowania któremu zawdzięczał prezydenturę, a to ci wpadka. Przez lata całe p. Kwaśniewski nie umiał się odnaleźć i zagospodarować swojej osoby. Ani w kraju, a tym bardziej poza nim. To nie jest żadna gwiazda Ona już dawno upadła. Niemrawe próby jej wskrzeszenia nic nie dadzą, bo i po co ? Czego jak czego, ale byłych polityków Ci u Nas dostatek. Tylko z Europy plus niewielu. Jeden się właśnie ukazał. Ale zapewne będzie tak jak w tej piosence : Przez naszą wieś przeleciał meteoryt, przeleciał no i zgasł. Bo co to za meteoryt, śmiechu wart. Pani pomysł również.
 • O rany, polityka po elbląsku. Elblążanie, nie idźcie tą drogą. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bbbbbbbbbbb(2013-06-11)
 • Jedynym sportowcem który osiągnął sukces menadżerski i osobisty to p. Szozda. Nie ma i nie będzie takiego drugiego jak ten wspaniały kolarz. Nieprawdą jest natomiast fakt, że wybitni sportowcy są również dobrymi menadżerami. A raczej odwrotnie. Pan Kwaśniewski ma tyle wspólnego z panią co parowóz z seksem.
 • Na ich miejscu wstydziłbym się startowania z tego ugrupowania
 • o rany, popracie Kwasniewskiego będzie gwoździem do politycznej trumny. U mnie minus jak stąd do Warszawy
 • wszystko pięknie, tylko brak kompetencji na listach. Tylko Beata Życzkowska ma charakter i pojęcie o zarządzaniu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  1
  dobra postać(2013-06-11)
 • nieudacznicy, to tyle - dziękuję za uwagę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  STOP PALIKOTOM(2013-06-11)
 • PD jak byś znał historię to Kwachu był prezesem PKOL i miał wszystkich trenerów i sportowców " pod sobą' nie mówiac o ostatecznej akceptacji kto pojedzie w tamtych czasach na Igrzyska. Pewnie nie masz nawet pojecia że dla sportowca najważniejszy medal to Olimpijski. Wypisujesz tu banialuki porównując te osoby od strony sportowej.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  WuWUzellla(2013-06-11)
 • Olek lekarstwem na wszystie bolączki z wyjątkiem goleni. Ciągle tylko mam te trzynastolatki w oczach wolne, niezależne, rozwięzłe wciągające marychę, jak patrzę na tego milionera z drugiej strony. Z czym do ludzi? Możecie sobie tylko pomachać oby nie wibratorem.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hahahaah12(2013-06-11)
 • z tego co mi wiadomo, to jest Marcin Junker a nie Mariusz. ..
Reklama