UWAGA!

Spotkajmy się na zdjęciu

W sobotę (21 czerwca) ułożymy herb Elbląga z jego mieszkańców. Zaproś rodzinę i przyjaciół! - zaprasza Paweł Bloch ze Stowarzyszenia Elbląg Europa.

W sobotę mieszkańcy Elbląga będą mogli wziąć udział w rodzinnym zdjęciu, na którym ustawieni będą w kształcie herbu naszego miasta. Impreza odbędzie się podczas tegorocznych Dni Elbląga na Wyspie Spichrzów, czyli zielonym placu przy ulicy Warszawskiej. Jej organizatorami są Stowarzyszenie Elbląg Europa oraz „Tygodnik Elbląski”, piątkowy dodatek „Polski Dziennika Bałtyckiego”. Partnerami: Urząd Miasta w Elblągu oraz Hufiec Elbląg ZHP.
     Ustawianie do fotografii rozpocznie się o 15.30, samo zdjęcie zrobione zostanie godzinę później, o 16.30. Zdjęcie zostanie opublikowane w „Tygodniku Elbląskim”.
     Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Elbląga do zaangażowania się w przygotowanie do fotografii. Wystarczy ubrać się na biało lub czerwono, czyli w kolorach elbląskiego herbu. W zdjęciu będą mogli wziąć udział także mieszkańcy, którzy się nie przebiorą. Oni będą tworzyć różnokolorowe tło.
     - Warto wziąć udział w naszej zabawie - przekonuje Paweł Bloch - bo na jej uczestników czekają atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Prezydenta Elbląga, Biuro Promocji Urzędu Miasta, „Polskę Dziennik Bałtycki” oraz firmę Contact. Nagrodę główną ufundowała firma Alstom Power. Jak je zdobyć? Wystarczy zachować kupon, który został dołączony do 2000 dodatkowych egzemplarzy gazety, w piątek i sobotę bezpłatnie rozdawanych w Elblągu. Atrakcyjne prezenty mogą też otrzymać osoby, które wezmą udział w konkursach podczas przygotowań do rodzinnego zdjęcia elblążan.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama