UWAGA!

Spotkanie Prezydenta z mieszkańcami

 
14 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Zatorza,
14 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Zatorza, fot. nadesłana

W dwa najbliższe wtorki (14 oraz 21 stycznia) Jerzy Wilk, prezydent Elbląga spotka się z mieszkańcami elbląskich osiedli: Zatorza i Zawady.

14 stycznia o godz. 17.00 w auli Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej odbędzie się otwarte spotkanie z mieszkańcami Zatorza, a 21 stycznia o godz. 17.30 prezydent zaprasza do siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej Zakrzewo mieszkańców Zawady.
       - W październiku spotkaniem z mieszkańcami osiedla Zatorze zapoczątkowałem cykl rozmów z poszczególnymi dzielnicami Elbląga - mówi Jerzy Wilk, prezydent Elbląga.

  21 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Zawady,
21 stycznia odbędzie się spotkanie z mieszkańcami Zawady, fot. nadesłana


       - Chciałbym, aby takie debaty odbywały się cyklicznie w różnych częściach miasta i dawały możliwość bezpośrednich rozmów z mieszkańcami o ich problemach i potrzebach w najbliższej okolicy. Zależy mi na takich otwartych rozmowach, które mogą odbywać się poza urzędowymi gabinetami, dając większą swobodę dyskusji i szerszy udział elblążan - dodaje prezydent Jerzy Wilk.
      
       Jest wiele tematów i problemów, które nurtują mieszkańców Elbląga. Najlepszym sposobem jest ich omawianie i rozwiązywanie na „własnym podwórku”. Temu służyć mają spotkania prezydenta z elblążanami.
      

Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Panie Prezydencie objetnice przed wyborcze trzeba realizować, a nie puste słowa mówić Polacy to naród wykształacony a, nie traktować nas jak analfabetów, nie którzy oddając głos na pana nie sugerowali się przynależnością pana do pisu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  5
  Wyborca45(2014-01-10)
 • 3000 tyś minimum dla przecietnego pracownika w Elblągu. Bez tego Wilku nie przychodź!!!! Nowy stadion+aqua park + praca dla ludzi a nie inwalidow !!!!! " Druga trzecia grupa inwalidzka" tego typu widze ogloszenia hehe co to ma być???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  5
  JanNormański(2014-01-10)
 • Podać nazwisko bez-radnego z okręgu nr 3 ulic:Chopina, Kopernika, Traugutta, Skłodowskiej. To taka wielkie tajemnica?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  Koksownik(2014-01-10)
 • To są takie spotkania na których pan Wilk mówi, że jak mnie wybierzecie to wszystkie problemy zostaną rozwiązane, bo teraz to chcę poznać miasto. Panie Wilk miałeś przyśpieszyć. A tu coraz gorzej. Do roboty panie Wilk a nie spotkanka.
 • Kiedy wiadukt?
 • bardzo rzadko te spotkania, żebyś się pan czasem nie spocił.
 • Ponoć na Zawadzie, spotkanie już się odbyło w grudniu ???? Było, to napisane w pewnej gazecie. .. .To jak to w końcu jest ???
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  MOCZYMORDA(2014-01-10)
 • panie prezydencie nie realizujesz obietnic wyborczych, a już chcesz następne składać? czyt. np. likwidacja straży miejskiej, nieładnie, na zawadzie nie potrzebujemy kiełbasy wyborczej, dziękujemy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  zawadękocham(2014-01-10)
 • .Dlaczego inwestycja z B. O. na Zawadzie, za kwotę prawie 550 tys zł jest, czyli kort do tenisa, do gry w kosza itp. jest udostępniane na widzi misie wnioskodawczyni ?? Dlaczego ona posiada klucz do furtki od ogrodzenia ?? Jest jakimś nadzorcą czy woźnym jak w szkole ?? Przecież tam są zainstalowane kamery aby nie było dewastacji i obiekt jest dla wszystkich mieszkańców Elbląga. A tak wychodzi, że tylko dla Zawady i to z ul. z ul Wiejskiej, w określonych godzinach, wyznaczonych przez " Nadzorcę " z Wiejskiej ?? Paranoja.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Staruchy(2014-01-10)
 • kiełbasa i to nawet śmioerdzaca! prosze popatrzeć na to zacietrzwweienia, takie zwykłe TKM wilkowyje ni tyle.
 • To chyba żart że klucze od bram boiska i kortu ma jedna osoba. Ma to słuzyć mieszkańców taka jest idea budzetu. Kto dał te klucze tej Pani? Niesamowite, jakim prawem. Biedne te dzieci i młodzież, lepiej niech stoją po klatkach. Taka ładna jest pogoda, mogliby korzystać. Proszę wydać polecenie otwarcia boisk, pilnie, niech ucieszą młodzież, idą ferie. TEJ PANI POPRZEWRACAŁO SIE W GŁOWIE tzw. WODA SODOWA CHYBA?
 • Czy ta pani co ma klucze od bramki i boiska ma na imię Teodozja? Jeśli tak to jak najszybciej powinna te klucze oddać, bo niedługo uzna, że ma wyłączność na decydowanie, kto ma na tym boisku ma przebywać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  obserwatorzzawady(2014-01-11)