UWAGA!

Spotkanie z prezydentem

 
Elbląg, Spotkanie z prezydentem
fot. AD

4 marca o godz. 17.30, w Szkole Podstawowej nr 19 przy ul. Uroczej 4 odbędzie się pierwsze z cyklu spotkań Grzegorza Nowaczyka – prezydenta Elbląga z mieszkańcami poszczególnych dzielnic. Zapoczątkowane w marcu spotkania będą doskonałą okazją, aby omówić najważniejsze dla elbląskich osiedli problemy i wspólnie zastanowić się nad ich rozwiązaniem. W spotkaniu wezmą udział wiceprezydenci Elbląga, dyrektorzy departamentów Urzędu Miejskiego, przedstawiciele służb mundurowych.

- Ogromne zainteresowanie elblążan Budżetem Obywatelskim, frekwencja na konsultacjach społecznych wyraźnie pokazały, że elblążanie chętnie angażują się w życie miasta, chcą i potrafią zmieniać swoje najbliższe otoczenie. Spotkania z mieszkańcami dzielnic to kolejny krok na drodze rozwijania naszego miasta w partnerstwie społecznym – mówi Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.
       Od godziny 16.30, w budynku szkoły czynne będą punkty informacyjne Urzędu Miejskiego, Policji, Straży Miejskiej i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zarządu Budynków Komunalnych gdzie mieszkańcy będą mogli uzyskać pomoc w sprawach indywidualnych.
       Na spotkanie zapraszamy mieszkańców następujących ulic: Agrykola, Barona, Bażyńskiego, Beniowskiego, Bohaterów Westerplatte, Bosmańska, Bożego Ciała, Browarna od 2 do 115, Brzeska, Brzozowa, Bydgoska, Chopina, Chrobrego, Cicha, Daszyńskiego, płk. Dąbka od 5 do 128, Dolna, Donimirskich, Fałata, Górnośląska, Grudziądzka, Gwiezdna, Jaśminowa, Kajki, Karowa, Kazimierza Jagiellończyka, Kopernika, Kościuszki od 86 do 154, Krakusa od 19 do 25 d, Królewiecka od 89 do 189, Krzyżanowskiego, Lubartowska, Lubraniecka, Marymoncka, Moniuszki, Narutowicza, Niska, Norwida, Okrzei, Osiedle Marynarzy, Owocowa, Paderewskiego, Pilgrima, Pionierska, Pływacka, Poprzeczna, Portowa, Próchnika, Rechniewskiego, Robotnicza od 45 do 188, Różana, Rypińska, Sikorskiego, Skłodowskiej, Skwer Ofiar Sprawy Elbląskiej, Sowia, Sucharskiego, Sztumska, Szymanowskiego, Świerkowa, Tczewska, Toruńska, Traugutta od 41 do 59, Urocza, Witosa, Władysława IV, Żeglarska, Żurawia.
      
Łukasz Mierzejewski, Biuro Prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • uuuuu boimy się ! PR idzie na całość. .. raz się nabrali na pięknego i kulturalnego to i może drugi raz się uda
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ja się nie nabiorę(2013-02-22)
 • co to znaczy "zapoczątkowane w marcu". .. przypominam, że w kwietniu idzie na aut!
 • Bardzo dobra inicjatywa, oby tylko mieszkańcy dopisali :)
 • A gdzie prezydent był przez dwa lata, troche za późno na spotkania
 • Panie Nowaczyk, pańskie dni i pana popleczników są policzone. Zajmij się pan szukaniem nowego zajęcia chociaż po takim spektakularnym i jedynym do tej pory blamażu na skale kraju z wyrzuceniem prezydenta ze stołka przez mieszkańców mało kto do pana ręke wyciągnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  idę z usmiechem na referendum(2013-02-22)
 • Elbląskie firmy upadają, to jest dopiero koszmar !!!!
 • Monsieur Nowaczyk – czy wziął pan pod uwagę, że takie spotkanie twarzą w twarz to nie to samo, co propaganda uprawiana w mediach? Mieszkańcy Elbląga nie są głupi i nie dadzą się omamić kolejnym wymienianiem tych samych „ inwestycji” : aquapark, droga 503,droga 503,aquapark, stadion, aquapark, stadion, droga 503,stadion… Ludzie tylko będą się denerwować za to ściemnianie i maskowanie prawdziwych problemów. Daj se pan siana i pogódź się z porażką. Wiem, że z taką „ fachowością” i „ doświadczeniem” pozostaje praca na zmywaku w Anglii, ale cóż począć… Lepsze to niż nic. :-)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Życzliwy(2013-02-22)
 • Chłpopcy tylko spokojnie. Nic sie nie stanie ani przed ani po referendum Wszystko bbędzie zależało od ludzi którzy nie udzielaja sie na stronach elblaskich portali Jak wiadomo referendum nie znalazło dotychczas entuzjastycznego przyjecia wśród elbląskich pracodawców bo takich sygnałów brak. A jak widomo to ta grupa decyduje o wiekszości ważnych spraw w tym miescie.
 • Cytujac klasyka: zdarta plyta gra, zapomniany dawno film... I po co to spotkanie? Zebyscie znowu te same bzdury powtarzali?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_46097(2013-02-22)
 • brak honoru.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  ZA REFERENDUM(2013-02-22)
 • Hueeahahahaha!! dobre, uśmiałem sie jak norka
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Seller(2013-02-22)
 • To jest dobry pomysł. Trzeba rozmawiać i jeśli jest taka okazją, należy z niej skorzystać. A nie, pisać bzdury i z góry krytykować wszystko.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  zmartwiona(2013-02-22)
Reklama