UWAGA!

Sprawdź, na kogo powinieneś zagłosować

Elbląg, Sprawdź, na kogo powinieneś zagłosować

Wybory prezydenckie już w najbliższą niedzielę 20 czerwca. Jeśli nie jesteś jeszcze zdecydowany, na kogo głosować, skorzystaj z „Latarnika wyborczego”.

Komitety wyborcze kandydatów startujących w wyborach prezydenckich 2010’ zostały poproszone o ustosunkowanie się do 20 stwierdzeń dotyczących najważniejszych zagadnień debaty publicznej.
       Tegoroczny Latarnik wyborczy ma zmienioną formułę, ponieważ trzej kandydaci: Jarosław Kaczyński, Bronisław Komorowski i Marek Jurek nie ustosunkowali się jednoznacznie do żadnego lub części stwierdzeń Latarnika, a zdecydowali się je obszerniej skomentować. Teraz każdy korzystający z Latarnika może zaznaczyć swoje poglądy, po czym sprawdzić, który kandydat jest mu najbliższy.
      
       O „Latarniku wyborczym”
      
„Latarnik wyborczy” to interaktywne narzędzie internetowe, dzięki któremu można lepiej poznać swoje poglądy polityczne oraz porównać je z programami poszczególnych kandydatów i ich komitetów wyborczych. Wystarczy wejść na stronę www.latarnikwyborczy.pl i porównać swoje poglądy z poglądami kandydatów. Do tej pory stronę odwiedziły setki tysięcy wyborców. Projekt nie promuje żadnej partii, komitetu, koalicji wyborczej, ani żadnych, konkretnych poglądów politycznych. Jeśli masz dylemat, warto skorzystać.
      
      
mk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • beznadziejny KomoRUSKI "Kandydat nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi na żadne ze stwierdzeń. " - takiego chcecie prezydenta, co nawet pogramu nie ma?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ArnoldUPR(2010-06-14)
 • Arnoldzie, Jaro nie lepszy :)
 • Od kiedy o udziela się odpowiedzi na stwierdzenia? Zajmij się może łapaniem motyli, a nie polityką, pisiorku. ..
 • bzdurny ten latarnikwyborczy jak nie ma tam odpowiedzi 2 głównych kandydatów
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  expert(2010-06-14)
 • pytania rzeczowe-ciekawe wyświetlają się odpowiedzi kandydatów odnośnie zlikwidowania Senatu i Krusu - szkoda, że w TV nikt o to nie pyta; Mirko
 • Nie ma bata. Nie ma co liczyć na niedorozwiniętą klasę rządzącą, nigdy. To niestety MY musimy wziąć sprawy w swoje ręce i nie oglądać się na tych tempych h##i, jakby rzekł Kapitan Bomba; ) Cóż, u nas krajowe plany strategiczne sięgają w porywach do 1-nej kadencji wyborczej. Ne za wielu tzw. polityków myśli o przyszłych pokoleniach (czasem coś im przypadkiem wychodzi). Nawet o tej powodzi mało można usłyszeć konstruktywnych rzeczy jak stworzyć porządny, strategiczny system, który uchroni nas przed powodzią. .. poza jakimiś bzdetami o budowie/remoncie wałów - co za debil uwierzy, że wały chronią przed powodzią (kraj, nie kawałek jakiejś wsi, którą tak wówczas zaleje) ??? Ci ludzie muszą przeżyć zmiecenie ich domów przez trąbę powietrzną z 7 razy, żeby uwierzyć, że to się dzieje na prawdę, i że budując dom, kraj, trzeba myśleć o przyszłości, i to w pokoleniach. .. a nawet jeśli w końcu w to uwierzą (jakby rzeczywistość to byłaby kwestia wiary). .. wtedy zajmą się ustawodawstwem, które i tak będzie X lat do tyłu za rzeczywistością. .. Dla tego żadnych złudzeń - umiesz liczyć, licz na siebie i rób to, co podpowiada Ci serce. Lej na rządy i rób swoje. Przynajmniej kiedyś będziesz mógł bez wyrzutów sumienia spojrzeć w oczy swoim dzieciom zostawiając im tę cząstkę świata. Myśl globalnie, działaj lokalnie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tubylec(2010-06-15)
 • pójdę tylko po to żeby zagłosować przeciw Kaczorowi. Nie ważne czy to Komorowski czy Napieralski. Najlepiej jakby Palikot startował. Ważne żeby miał przewagę nad rozwydrzonym karłem szaleńcem i rusofobem. Bardzo podobne cechy do hitlera.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Baleron(2010-06-15)
 • florek Na kogo głosować ?Odpowiedzcie sobie sami .Prawo w Polsce jest dla tych ,którzy stanowia prawo ,a zwykly szary obywatel jest smieciem .Zobaczcie reportarz ,jak Policja w Wągrowcu traktuje ludzi (od dawna wiadomo bowiem ,ze wągrowiecka Policja ma powiązania z mafia ) ,link do reportarzu : www.itvwagrowiec.pl Po obejrzeniu filmu ,powiedzcie ,na kogo glososwać ?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-06-15)
 • florek Wstydz się preziu Elblaga ,wstydz !!!WY Towarzysze potrafiliście sie TYLKO poodznaczać za "zasugi " z okazji 20-lecia Samorządu .A nic nie potrafiliście zrobić dla mieszkańców z okazji tej uroczystości .Gmina Mieścisko ,powiat Wągrowiec przerasta Elblag :
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-06-15)
 • florek www.itvwagrowiec.pl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  florek(2010-06-15)
 • Bardzo słaby test, za mało pytań o gospodarkę i skierowany wyłącznie do zwolenników obecnego ustroju. Zdecydowanie bardziej polecam stronę www.test-wyborczy.pl, dla zainteresowanych dołączam jeszcze tabelkę z odpowiedziami wszystkich kandydatów img217.imageshack.us Zajrzeć warto, można się dowiedzieć np. że katolik kaczyński jest za wejściem turcji do UE, a według liberała komorowskiego powinna być państwowa służba zdrowia oraz zadowala go "rozwój" armii :)
 • www. test-wyborczy. pl
Reklama