UWAGA!

Sterroryzował kobietę w Ostrołęce, wpadł w Elblągu

 Elbląg, Tym golfem uciekał poszukiwany mężczyzna
Tym golfem uciekał poszukiwany mężczyzna (fot. KMP Elbląg)

Policjanci z Elbląga zatrzymali dzisiaj około godz. 16 na al. Grunwaldzkiej 32-letniego mężczyznę, który dzień wcześniej napadł na mieszkankę Ostrołęki. - Nie stawiał oporu. Podczas zatrzymania okazało się, że jest pijany – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

32-latek był poszukiwany przez policję, po tym jak wczoraj wieczorem sterroryzował w Ostrołęce przypadkową kobietę. Grożąc jej przedmiotem przypominającym rewolwer, wsiadł z nią do jej volkswagena golfa i kazał jechać poza miasto. Tam kazał kobiecie wysiadać, po czym odjechał.
       - Policjanci z Ostrołęki przekazali nam informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać w okolicach Elbląga. I rzeczywiście. Dzisiaj około godz. 16 patrol prewencji zatrzymał volkswagena golfa i poszukiwanego 32-latka. Mężczyzna nie stawiał oporu. Podczas zatrzymania okazało się, że jest pijany. Miał 1,3 promila w organizmie – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.
       Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna był już wcześniej karany. Między innymi za włamania i jazdę po wpływem alkoholu. Miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Trafił do izby zatrzymań elbląskiej komendy. Prawdopodobnie jutro zostanie przekazany policjantom z Ostrołęki.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama