UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stojaki rowerowe w 2014

 
Elbląg, Stojaki przy SP nr 12,
Stojaki przy SP nr 12, fot. nadesłana

Kontynuując rozwój infrastruktury rowerowej Urząd Miejski w Elblągu zaprasza do konsultacji społecznych, których celem jest wskazanie preferowanego przez rowerzystów usytuowania parkingów rowerowych w przestrzeni naszego Miasta.

Zwracamy się zatem do zainteresowanych tematem elblążan i prosimy o wskazanie miejsc na terenie Elbląga, w których Państwa zdaniem istnieje potrzeba montażu stojaków w ramach trzeciego etapu tego przedsięwzięcia w roku 2014.
       Informujemy, że na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2014 r. Proponowane lokalizacje proszę przesyłać na adres e-mail: marek.kamm@umelblag.pl lub składać osobiście na piśmie w pokoju 100 (Kancelaria Ogólna) Urzędu Miejskiego w Elblągu na ul. Łączności 1 lub w pokoju 5 Departamentu Kultury, Sportu i Turystyki na ul. Czerwonego Krzyża 2.
       Dalszy scenariusz konsultacji:
       1. Po zgłoszeniu propozycji przez mieszkańców przygotowanie listy zaakceptowanych lokalizacji.
       2. Przygotowanie ankiety internetowej i głosowanie na konkretne miejsca. Ankieta będzie umieszczona na stronie umelblag.pl, rowerowe.elblag.pl, marecki.home.pl oraz w miarę możliwości na stronach elbląskich mediów.
       3. Po zakończeniu głosowania ogłoszenie wyników i realizacja począwszy od 1 kwietnia 2014 r.
       Zapraszamy do zapoznania się z lokalizacjami stojaków postawionych w roku 2012 i 2013.
      
      
      
Marek Kamm Pełnomocnik Prezydenta Miasta Elbląg, Oficer Rowerowy ds. rozwoju komunikacji rowerowej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama