UWAGA!

Strach pomyśleć co by było ...

 Elbląg, Strach pomyśleć co by było ...

Skutki dzisiejszego wypadku mogły być tragiczne. Firma spedycyjna może mówić o szczęściu w nieszczęściu.

Dzisiaj ok. godz 13, na ulicy Giermków naprzeciwko hotelu Elzam miał miejsce groźny wypadek. W trakcie przewożenia elementu wirnika turbiny z Zakładu Turbinowego przy ulicy Stoczniowej do spawalni przy ul. Grunwaldzkiej nastąpiło zsunięcie ładunku na chodnik. Osoby odpowiedzialne za mocowanie wirnika na tzw. "podczołgówce" mogą mówić o ogromnym szczęściu - w momencie wypadku nikt obok nie przechodził. Miejmy nadzieję, że z tego wypadku wyciągnięte zostaną wnioski na przyszłośc. Chwiejnośc tego ładunku widoczna była gołym okiem, tak samo jak i brak jakichkolwiek zabezpieczeń przed jego zsunięciem.
     Więcej zdjęć z wypadku można znależć w specjalnym fotoreportażu .
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szanowna Redakcjo, skoro tak sobie już gdybamy, to co by było gdyby obok przechodziła akurat staruszka? albo kobieta w ciąży? A co by było, gdyby szła tamtędy grupa przedszkolaków? Tak gdybać to my sobie możemy długo....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  a gdybym szła(2001-04-09)
 • Chyba gościu czepiasz sie nie tego co trzeba. To nie jakaś redakcja wiozła przez centrum miasta żle zabezpieczony ładunek tylko konkretni ludzie, którzy stworzyli realne zagrożenie dla zdrowia i życia przechodniów. Ci fajansiarze mieli po prostu szczęście, że nikogo nie zabili.
 • Szanowna Redakcjo jako były elblążanin, który pamięta jeszcze nazwy ulic w Elblągu, to nie jest ul.Giermków lecz ul.Rycerska. Jeżeli się coś opisuje i nie wie gdzie się faktycznie to wydarzyło można skorzystać z planu miasta lub z tabliczki informującej o nazwie ulicy na skrzyżowaniu
 • Przepraszamy bardzo za tę pomyłkę. Oczywiście, że jest to ul. Rycerska.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Redakcja(2001-04-10)
 • Najbardziej szkoda mi człowieka, bo winnych bedzie kilku a odpowiedzialnością obarczą jednego. Szczęście że nikt nie zginął ale pomyślcie o tym biedaku co może za to stracić pracę. Przed świętami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Małgosia(2001-04-10)
 • Ubawiło mnie hasło "nigdy więcej zielonego światła dla takich transportów" - brak takich transportów to BRAK PRACY. Gratuluję panu Redaktorowi ! Brak pracy dla ludzi, którzy wykonują takie elementy, to w następstwie, brak parcy dla sklepikarzy, rzemiślników i innych, a w końcu i dla pana Redaktora. Radzę pomyśleć ile w Elblągu jest firm, które jeszcze coś produkują !
 • Przestań pete uprawiać tanią demagogię i nie dorabiaj filozofii do zwykłego niedbalastwa. Niech produkują sobie tych turbin ile chcą ale czy nie mogliby bardziej uważać, żeby nie spadły komuś na głowę. Ciekawe jakbyś śpiewał obrońco sklepikarzy i rzemieślników gdyby Ci toto spadło na nóżkę. Bo to że nie spadło, nie jest zasługą tych fachowców tylko Pana Boga. Najbardziej mnie martwi, że ten redaktor co to pisał z głodu raczej nie umrze bo zawsze znajdzie się jakiś cymbał, który da mu materiał na następny artykuł.
 • Czy cymbał będzie miał pieniądze na gazetę lub rachunek Tepsy ?
Reklama