UWAGA!

Straż Graniczna o dopalaczach

 Elbląg, Straż Graniczna o dopalaczach
(fot. nadesłane)

Funkcjonariusze Straży Granicznej z Braniewa rozpoczęli cykl spotkań z młodzieżą na temat narkotyków. Tym razem uzupełnili zagadnienia o problem dopalaczy.

Zajęcia, na których poruszano trudne społeczne tematy, odbyły się w Szkole Podstawowej w Szylenach. Wizyta Straży Granicznej i omawiana problematyka wprost wskazała na zagrożenia, jakie czyhają na młodych ludzi..
       Przedstawiciele placówki w Braniewie przedstawili prezentację multimedialną nt. „Narkotyki i inne nałogi”. Materiał, który został przedstawiony uczniom i nauczycielom został poszerzony o zagadnienie bardzo aktualne w naszym rejonie a mianowicie o dopalacze. Funkcjonariusze SG podkreślili, iż tak łatwo dostępne dopalacze, mogą nieść zgubę.
       W części drugiej przewodnik i jego czworonożny podopieczny zaprezentowali pokaz praktycznego wykorzystania psa służbowego Straży Granicznej.
       Zajęcia prowadzone przez braniewską Straż Graniczną są nadal aktualne i cieszą się dużym zainteresowaniem. Cykl spotkań zapoczątkowany w zeszłym roku obejmuje powiat braniewski, choć napływają zaproszenia na tego typu prelekcje ze szkół spoza tego regionu.
      
st. chor. sztab. SG Bogdan Kisiel, Placówka SG w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ja tu widzę na zdjęciu dzieci z przedszkola. Jeżeli z tymi problemami trafili do dzieci w takim przedziale wiekowym to gratuluje głupoty może jeszcze zachylcie do niemowlaków z problemami alkoholowymi i kształceniem w rodzinie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Balcerek(2010-09-29)
Reklama