UWAGA!

Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanych Rosjan

 
Elbląg, Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanych Rosjan
fot. Straż Graniczna

Trzech obywateli Federacji Rosyjskiej poszukiwanych przez polskie sądy zatrzymali funkcjonariusze Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

We wtorek (21 marca) na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach na kierunku wjazdowym do Polski stawiła się do odprawy granicznej 55-letnia Rosjanka. Funkcjonariusz SG podczas sprawdzania dokumentów tożsamości uzyskał informację z dostępnych bazach danych, że kobietę poszukuje Sąd Rejonowy w Braniewie, ponieważ nie opłaciła zaległej kary grzywny. Kilka godzin później na tym samym przejściu i również na kierunku przyjazdowym do RP zatrzymano mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach. Okazało się, że 34-letni Rosjanin nie uregulował zasądzonej grzywny. Rosjanie po uregulowaniu zaległości ruszyli w dalszą podróż.
      
por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • W takim razie zrobią trochę skromniejsze zakupy. Mały ruch graniczny zamknięto ze względów bezpieczeństwa. Żeby Rosjanie czuli się bezpieczniej bo przecież groziła im inwazja Polaków jeżdżących cysternami :). Rosjanie nie mają problemów z wjazdem do nas, ale nasi włodarze koniecznie nie chcą abyśmy my mieli możliwość tańszego tankowania czy też kupna wyrobów akcyzowych. Ot cała tajemnica względów bezpieczeństwa.
  • a kto trzeci ?
  • Kup sobie wize tak jak cala reszta kraju i mozesz jechac.
  • biedaki ze straży granicznej mają teraz strasznie niską wykrywalność po zamknięciu MRG. Pozwalniać darmozjadów a zacząć od tych co tak strajkowali.
Reklama