UWAGA!

Strażacy świętują

 Elbląg, Strażacy świętują
fot. Mikołaj Sobczak

W środę na placu przed strażnicą przy ul. Łęczyckiej odbyły się uroczystości z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka. Komendant z tej okazji wręczył awanse i nagrody wyróżniającym się strażakom. Zobacz zdjęcia.

4 maja przypada Międzynarodowy Dzień Strażaka. Dziś (15 maja) z tej okazji odbył się uroczysty apel w elbląskiej Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Apel był też okazją do wręczenia nominacji młodszemu brygadierowi Bogdanowi Grzymowiczowi nominacji na stanowisko komendanta miejskiego Państwowej Straży Pożarnej (dotychczas był pełniącym obowiązki). Sylwetkę komendanta przeczytasz tutaj.

- Wierzę, że z pana wiedzą, doświadczeniem, dotychczasowymi szkoleniami i osiągnięciami; w połączeniu z kreatywnością całej załogi i niezłomnością w działaniu będziecie stanowili wspaniały zespół i żadne wyzwania nie będą wam straszne. Życzę Wam, abyście byli w stanie rozwiązać wszystkie problemy – życzył nadbrygadier Michał Kamieniecki, komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w województwie warmińsko-mazurskim.

- Drodzy strażacy. Dziś mamy doskonały moment, aby w sposób szczególny wyrazić wdzięczność za Waszą nieocenioną służbę. Jako komendant jestem dumny z naszych wspólnych osiągnięć i waszego poświęcenia w służbie, waszej codzienności – mówił mł. bryg. Bogdan Grzymowicz, komendant elbląskich strażaków.

Głos zabrali też zaproszeni goście. Dzisiejsza uroczystość była też okazją do wręczenia awansów i nagrodzenia wyróżniającym się elbląskim strażakom.

SM

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama