UWAGA!

Strażak udaremnił próbę samobójstwa

Aspirant Sławomir Sidorski, strażak z Elbląga, udaremnił próbę samobójstwa. 21-letni mężczyzna chciał skoczyć z parapetu na dziewiątym piętrze wieżowca przy ul. Malborskiej.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu. Kiedy strażacy zjawili się pod wieżowcem, na miejscu nie było jeszcze policyjnego negocjatora. Aspirant Sidorski z jednym z policjantów postanowili udać się na górę. Nawiązali z mężczyzną rozmowę. Niedoszły samobojca powiedział, że chce porozmawiać z matką. Strażak podał mu telefon komórkowy. Kiedy mężczyzna skończył rozmowę strażak podszedł, aby odebrać aparat. Wtedy chwycił niedoszłego samobójcę za rękę i wciągnął go do środka budynku.
OP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Całe szczęście, że policjantom udało się udaremnić ten skok. Było to niestety w moim bloku, podczas mojej nieobecności.
 • Musi sprobowac jeszcze raz, jak bedziesz w domu?! Zart, glupi ale zart.
 • Moje gratulacje dla PORTElu. Zgrabnie chłopaki usunęliście ze strony tytułowej artykulik pt "Zszokowane forum" wraz ze wszystkimi nieprzychylnymi dla władz miasta i niektórych lokalnych polityków komentarzami. Gratulacje dla wszsytkich piszących te komentarze - usunięto je tzn musiały być celne. Artykulik jeszcze jest ale ciekawe jak długo.... www.portel.pl Kontrowersyjny artykuł był z dn. 26.03.2002 i nie ma go juz na startówce Aktualności, ale za to możemy tam do dziś czytać artykuł o sukcesie Aholda z dn. 20.03.2002. Bez komentarza....
 • Wyjaśnienie: Dziękujemy za gratulacje, jednak nie bardzo rozumiemy oburzenia. Wiele tekstów z działu Aktualności trafia po jednym, dwóch dniach do działów tematycznych portElu (np. „Tłumy ludzi” o wernisażu wystawy prac Magdaleny Abakanowicz, „Elbląg – moje miasto” o konkursie fotograficznym czy wspomniany artykuł „Zszokowane forum” – jeśli wymieniać tylko te z ostatnich dwóch dni), o czym uważni Czytelnicy Elbląskiej Gazety Internetowej doskonale wiedzą. Tekst pt. „Od kajzerki po kosiarkę…” jest dostępny w dziale Aktualności tylko dlatego, że dynamika jego czytelnictwa utrzymuje się wciąż na bardzo wysokim poziomie. Stwierdzenie, że zmieniamy położenie tekstów ze względu na wyrażone przez Czytelników opinie jest - mówiąc delikatnie – mocno przesadzone.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Redakcja(2002-03-27)
 • dot. II wypowiedzi - Niestety odnosiło się do bloku, a nie obecności.
 • Brawo Sławek!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Przemysław S.(2002-03-27)
 • Jasne że strażak a gdzie był negocjator i policja. Sąsiedzi i mieszkańcy z tego piętra rozmawiali z tym niedoszłym skoczkiem ze 30 minut zanim się ktoś zjawił. Swoją drogą ten strażak to chłop z ikrą BRAWO.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  DirkPitt(2002-03-28)
 • skakać każdy może, trochę lepiej lub gorzej!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gjgjghkjg(2002-03-29)
Reklama