UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Strona Urzędu bez barier

 
Elbląg, Strona Urzędu bez barier
fot. arch. WS

W najbliższy weekend strona www.elblag.eu przejdzie przeobrażenie, dzięki któremu serwis internetowy Urzędu Miejskiego w Elblągu zostanie dostosowany do standardu dostępności WCAG 2.0, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 roku w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności.

Powyższy standard oznacza, że strona miejska będzie zmieniona tak, aby być bardziej czytelna i dostępna dla osób niepełnosprawnych. Strona zyska przy okazji pełną responsywność, to znaczy będzie dostosowywała się do różnych rozdzielczości ekranów i będzie czytelna na wszystkich urządzeniach takich jak: komputery, laptopy, tablety i smartfony.
       Najbliższa sobota i niedziela (20 i 21 czerwca) przeznaczona będzie na testowanie strony w nowej odsłonie i uruchomienie jej na serwerze. W poniedziałek (22 czerwca) strona powinna już rozpocząć pracę w normalnym trybie. Ewentualne problemy w funkcjonowaniu nowej strony usuwane będą na bieżąco.
Łukasz Mierzejewski,biuro prasowe Urzędu Miejskiego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama