UWAGA!

Stypendia „Agrafki”. Ostatni dzwonek

Elbląg, Stypendia „Agrafki”. Ostatni dzwonek

To już ostatnie dni, by powalczyć o stypendium. Tylko do piątku 12 lipca Fundacja Elbląg przyjmuje wnioski do Programu Stypendialnego „Agrafka”.

Program stypendialny „Agrafka” realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce m.in. we współpracy z Fundacją Elbląg. Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych miejscowości dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.
       Stypendia „Agrafka” kierowane są do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów wybitnie utalentowanych, osiągających wysokie wyniki w określonej dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych i artystycznych, pochodzących z niezbyt zamożnych rodzin, przede wszystkim mieszkających w małych miejscowościach, mających ciekawy pomysł na swoją przyszłość i własny rozwój.
       Stypendium przyznawane jest na okres 10 miesięcy roku szkolnego w wysokości 300 zł/m-c. Może być ono przeznaczone m.in. na opłacanie czesnego, kursów i zajęć pozalekcyjnych.
       Szczegółowy regulamin Programu Stypendialnego „Agrafka” oraz wniosek dostępny jest w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama