UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Stypendia „Agrafki”. Ostatni dzwonek

Elbląg, Stypendia „Agrafki”. Ostatni dzwonek

To już ostatnie dni, by powalczyć o stypendium. Tylko do piątku 12 lipca Fundacja Elbląg przyjmuje wnioski do Programu Stypendialnego „Agrafka”.

Program stypendialny „Agrafka” realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce m.in. we współpracy z Fundacją Elbląg. Celem przedsięwzięcia jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz motywowanie młodych ludzi do dalszego rozwoju i pracy na rzecz społeczności lokalnej poprzez wsparcie utalentowanych i niezamożnych uczniów z małych miejscowości dotkniętych problemem bezrobocia i marginalizacji.
       Stypendia „Agrafka” kierowane są do uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i studentów wybitnie utalentowanych, osiągających wysokie wyniki w określonej dziedzinie nauk humanistycznych, ścisłych i artystycznych, pochodzących z niezbyt zamożnych rodzin, przede wszystkim mieszkających w małych miejscowościach, mających ciekawy pomysł na swoją przyszłość i własny rozwój.
       Stypendium przyznawane jest na okres 10 miesięcy roku szkolnego w wysokości 300 zł/m-c. Może być ono przeznaczone m.in. na opłacanie czesnego, kursów i zajęć pozalekcyjnych.
       Szczegółowy regulamin Programu Stypendialnego „Agrafka” oraz wniosek dostępny jest w biurze Fundacji Elbląg przy ul. Związku Jaszczurczego 17. Dodatkowych informacji można uzyskać pod nr tel. 55 236 98 88.
      
Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama