UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Świąteczne życzenia Dowódcy 16 PDZ

 
Elbląg, Świąteczne życzenia Dowódcy 16 PDZ

Dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, gen. dyw. dr Leszek Surawski z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2014 roku kieruje do mieszkańców naszego miasta i regionu życzenia.

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Elbląga i regionu, Żołnierze 16 PDZ!
       Święta Bożego Narodzenia to jedyne i niepowtarzalne dni. To magia ciepła i uczucia wśród nas wszystkich, czas wzajemnego pojednania i pokoju.
       W czasie zbliżających się Świąt życzę Państwu w imieniu własnym, oraz wszystkich żołnierzy i pracowników wojska 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej którzy pełnią służbę w kraju jak i poza jego granicami wiele ciepła, miłości i spokoju. Niech czas ten będzie przepełniony życzliwością i uśmiechem oraz spędzony w gronie najbliższych i ukochanych osób.
       Rodzinom żołnierzy 16 Dywizji, którzy aktualnie pełnią służbę w składzie misji stabilizacyjnych i pokojowych poza granicami kraju, życzę wiele wytrwałości, spokoju i jak najszybszego spotkania z najbliższymi.
       Swoim żołnierzom pełniącym służbę w kraju jak i poza jego granicami życzę spokoju, stabilizacji, szybkiego powrotu do kraju oraz „żołnierskiego szczęścia”, tak ważnego w naszej codziennej służbie.
       Nowy, 2014 rok niech będzie rokiem spokoju i życiowej stabilizacji. Życzę Państwu i Państwa najbliższym zdrowia i wszelkiej pomyślności.
      
Leszek Surawski, generał dywizji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama