UWAGA!

Światowe Dni Serca

Elbląg, Światowe Dni Serca

Obchody Światowego Dnia Serca organizowane są 29 września w ponad 120 krajach. Hasło tegorocznych obchodów brzmi „Kierunek – zdrowe serce”. Wojewódzki Szpital Zespolony zaprasza w sobotę 28 września. Akcja profilaktyczna odbędzie się w holu głównym w godz. 8-13.

Chcemy zdopingować mieszańców naszego miasta do prowadzenia zdrowego stylu życia, a w szczególności do aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania, kontroli wagi swojego ciała, regularnego pomiaru ciśnienia krwi oraz rzucenia palenia.
       W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Elblągu Światowy Dzień Serca obchodzony będzie po raz dziewiąty.
       Zapraszamy serdecznie na bezpłatne pomiary:  poziomu glukozy i cholesterolu, ciśnienia tętniczego, wagi i wzrostu z obliczaniem BMI, będzie można sprawdzić zawartości tkanki tłuszczowej, skorzystać z porady ekspertów – lekarza kardiologa i dietetyka.
      
      
Ewa Kućmierowska, Edukator Zdrowia WSzZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czym sie chwalicie 120 krajów obchodzi to święto a wy pacjentów bedziecie przyjmowac w holuto skandal najlepiej na stadionie nie udawajcie humanitrnych wy powinniscie obchodzić światowy dzień dobijania ludzi chorych na serce jestem po zawale i 2lata nie mogę się dostać do kardiologa trzeba stać całą noc a akurat ja jestem po 3 operacjach kolana kiedy zgłosiłem sie do szpitala z zawałem nie chcieli mnie przyjąć bo nie miałem skierowania wasze lecznictwo woła o pomste do nieba nawet w Afryce jest lepiej wyciągacie tylko łapy po kase i łapuwy zapraszacie ludzi żeby przyszli to co zmierzycie im ciśnienie i powiecie żeby poszli prywatnie do kardiologa do końca roku żaden już nie przyjmuje prywatnie tak przy takich akcjach macie całe pudła wizytówek prywatnych gabinet ów jestescie naganiaczami jak nagonka na polowaniu
  • A co by było gdyby zachorował jasnie pan doktor????? Pan doktor. Pan doktor był chory i leżał od wtorku i przyszedł Pan Kotek jak się masz doktorku?? Żle bardzo i rękę wyciągnął do niego za bardzo się żarło mój drogi kolego. Za dużo się żarło szyneczki węgorze stąd te krosty w przełyku plamy na języku. Język to drobnostka wyleczyć się może zaś gorsze są doktorku plamy na honorze. Za dużo też piłeś koniaczku wódeczki za bardzo pazernie brałeś łopóweczki. Diagnoza oczywiście jest prosta i basta koniec z prezentami i górami ciasta. I teraz doktorku musisz ponieść karę będziesz trzymał kwarantannę przez miesięcy parę. A dieta jest ścisła powiem krotko basta! nie wolno koniaczku i słodkiego ciasta. Koniec z prezentami i koniec łapówek chociaż powie nie jeden że jesteś półgłówek. Żeby sprostać wyzwaniu to pomnóż swe siły zatem częściej myj ręce by się nie kleiły.
Reklama