UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Święto Policji

Elbląg, Święto Policji

Tegoroczne, wojewódzkie obchody Święta Policji odbędą się 20 lipca w Braniewie. Spotkanie będzie także okazją do uroczystego otwarcia nowej komendy.

Wojewódzkie Obchody Święta Policji rozpoczną się o godzinie 10 mszą św. w Bazylice Mniejszej pw. Św. Katarzyny w Braniewie. Następnie o godz. 10.45 Orkiestra Reprezentacyjna Policji zaprezentuje musztrę paradną. W asyście muzyków policjanci, pracownicy Policji i zaproszeni goście przemaszerują na plac przed nowa komendą Policji przy ul. Moniuszki 11a. Tu odbędzie się część oficjalna, wręczenie awansów, odznaczeń, zarówno dla policjantów, jak i osób zasłużonych dla Policji. Wezmą w niej udział parlamentarzyści, nadinsp. Kazimierz Szwajcowski, Zastępca Komendanta Głównego Policji, władze województwa, miast z regionu, a także przedstawiciele policji holenderskiej i rosyjskiej.
       Policjanci i ich goście dołączą także do zaszczytnego grona, w którym są Prezydent Polski Bronisław Komorowski, były Prezydent Lech Wałęsa, prof. Marek Belka, czy Andrzej Wajda i oddadzą swój głos wspierając Mazury w konkursie na Nowe 7 Cudów Natury.
       Następnie około godziny 13.20 zostanie przecięta wstęga symbolizująca otwarcie nowo wybudowanej i nowoczesnej Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć budynek, miejsce codziennej pracy policjantów, wystawę ich prac malarskich.
       Dodatkową atrakcją przygotowaną przez policjantów dla wszystkich gości będą pokazy: działania policyjnych antyterrorystów, tresury psów i służbowego sprzętu, które potrwają do godziny 17.
       Policjanci serdecznie zapraszają mieszkańców Warmii i Mazur oraz gości spoza regionu do wspólnego świętowania.
      
       ***
       Elbląscy policjanci świętować będą 21 lipca. Uroczystości odbędą się w kinie Orzeł.
      
      
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama