UWAGA!

Świętuj z policjantami

 
Elbląg, Insp. Marek Osik, Komendant Miejski Policji w Elblągu
Insp. Marek Osik, Komendant Miejski Policji w Elblągu (fot. nadesłane)

Z okazji zbliżającego się Święta Policji komendant elbląskiej jednostki insp. Marek Osik zaprasza mieszkańców do wspólnego świętowania. W niedzielę 24 lipca na Pl. Kazimierza Jagiellończyka odbędzie się festyn, podczas którego będzie można m.in. zobaczyć pokaz sprzętu i elementów uzbrojenia policyjnego czy pokaz w wykonaniu ratowników WOPR. Dla najmłodszych przygotowano konkursy z nagrodami.

Poniżej publikujemy list komendanta KMP w Elblągu skierowany do mieszkańców:
       W imieniu policjantów i pracowników policji, mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców miasta na obchody Święta Policji w Elblągu. Wspólnie z przedstawicielami władz miejskich, już w najbliższą niedzielę (24 lipca.), od godziny 15 organizujemy festyn policyjny na Placu Jagiellończyka w Elblągu.
       Podczas imprezy będzie można między innymi zobaczyć pokaz sprzętu będącego na wyposażeniu Wydziału Ruchu Drogowego, sprzętu i elementów uzbrojenia policyjnego czy pokaz w wykonaniu ratowników WOPR. Ponadto będzie można obejrzeć broń i umundurowanie z zasobów elbląskich kolekcjonerów. Jak co roku, dorośli będą mogli sprawdzić się jako kierowcy w konkursie jazdy sprawnościowej samochodem, wsiąść do fotela symulatora zderzeń. Atrakcją będzie również pokaz bezzałogowego śmigłowca prezentowanego przez firmę MICROSYSTEM z Sopotu oraz wspólne zdjęcie uczestników festynu wykonane z „lotu ptaka” przez prezentowany sprzęt.
       Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Dla najmłodszych będzie najwięcej atrakcji – pokaz tresury psów służbowych, pokaz sprzętu techniki kryminalistycznej, konkurs jazdy sprawnościowej rowerem i hulajnogą, konkurs wiedzy o bezpieczeństwie i przepisach ruchu drogowego z nagrodami. Zapewniamy także darmową grochówkę. Festyn uświetnią występy zespołów Asteria oraz koncert orkiestry wojskowej.
       Jeszcze raz, wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.
      
       Komendant Miejski Policji w Elblągu
       Inspektor Marek Osik
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama