UWAGA!

Sylwester w środku lata!

Elbląg, Sylwester w środku lata!

W środę 31 lipca w Elblągu odbędzie się Sylwester w środku lata! To pierwsza taka impreza w mieście, na plaży pod gołym niebem. Razem pożegnamy pierwszy miesiąc wakacji i powitamy kolejny! Na uczestników czeka wiele niespodzianek i dyskoteka przy świetnej muzyce, a o północy fire show i lampka szampana.

Sylwester w środku lata to kolejny pomysł Letniej Redakcji, która co piątek przyciąga wielu mieszkańców Elbląga. Tak duża frekwencja skłoniła organizatorów do przygotowania czegoś wyjątkowego, czego w naszym mieście jeszcze nie było – dyskoteki pod gołym niebem, prowadzonej na plaży przez profesjonalnego didżeja. Impreza odbędzie się w Tawernie Tortuga przy Bulwarze Zygmunta Augusta 31 lipca. Początek o godz. 18, wstęp wolny.
       Zanim rozpocznie się dyskoteka, na uczestników czeka wiele atrakcji i konkursów. Każdy będzie mógł złożyć życzenia z okazji Sylwestra w środku lata przed kamerami Telewizji Elbląskiej, znaleźć się na pierwszej stronie Dziennika Elbląskiego. A podczas imprezy bawić się wspólnie z brazylijskimi tancerzami, zostać królem lub królową dyskoteki i ogrzać się przy ognisku. Punktualnie o północy na wszystkich będzie czekał fireshow i jak to w Sylwestra bywa – lampka szampana. Zabawa ma się zakończyć o 2 w nocy!
       Organizatorami Sylwestra w środku lata są: Tawerna Tortuga, Telewizja Elbląska, Dziennik Elbląski i Fundacja Dlaczego Pomagam.
      
       Do zabawy włącza się także Elbląska Gazeta Internetowa portEl.
      
      
informacja nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama