UWAGA!

Szafa z suwanymi drzwiami za pół ceny

2011-07-11
Aktualizowany 2011-07-13 11:42

Przed nami kolejna odsłona grupowych zakupów. W tym tygodniu oferujemy 10 kuponów na wykonanie szaf na wymiar z drzwiami suwanymi wraz z montażem.

Masz mało przestrzeni w domu? Nie wiesz jak zagospodarować nietypowe miejsca? Współczesna oferta szaf firmy AMK Designs pozwoli praktycznie wykorzystać każdą wnękę, tzw. skosy pod schodami czy też skośne ściany występujące w mieszkaniach poddaszowych. Szafa z założenia powinna być meblem wygodnym i funkcjonalnym, pozwalającym na przechowywanie w porządku ubrań i wszelkiego rodzaju elementów naszej garderoby.
       Różnorodność akcesoriów takich jak klasyczne półki czy nowoczesne kosze, stojaki na buty, wszelkiego rodzaju wieszaki pozwolą nam zaprojektować nowoczesną i w pełni użyteczną szafę, zarówno w zabudowie jak i klasyczną wolno stojącą. Do tego dochodzi szeroka gama kolorystyczna frontów z płyty laminowanej w połączeniu z lustrami czy też szybami lakierowanymi, co w efekcie daje nam elegancki, niepowtarzalny i nowoczesny mebel w naszym domu.
       Standardowa cena stworzenia takiej szafy w firmie AMK Design wynosi 1500 zł. Z naszym kuponem można ją mieć za pół ceny.
      
      
Zdecyduj się na powiew świeżości w Twoim domu!
      
       Szczegółowe informacje dotyczące oferty można uzyskać pod numerem telefonu: 782 090 753.
       Kupon jest ważny od momentu wykupienia do 11 grudnia 2011 roku.
      
       Obsługa klienta groupEl, tel. 55 235 39 76, pon.- pt. 8.30-16.30, e-mail biuro@groupel.pl.
      
       Dowiedz się więcej: Już dziś zdecyduj jak zmienić swoje mieszkanie!

      
      

 

groupEl.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej