UWAGA!

Szef MSZ z wizytą u żołnierzy w Afganistanie

Elbląg, Szef MSZ z wizytą u żołnierzy w Afganistanie

W miniony czwartek (5 czerwca) żołnierzy Polskiego Kontyngentu Wojskowego w bazie Bagram w Afganistanie odwiedził Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski.

Dowódca PKW, gen. bryg. Grzegorz Buszka (w kraju Zastępca Dowódcy 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej) zapoznał ministra z aktualną sytuacją, w jakiej pełni służbę nasz kontyngent. Poruszono problemy związane ze zwiększeniem zaangażowania polskich żołnierzy w działalność PRT oraz konsolidacją wojsk w prowincji Ghazni. Minister Sikorski spotkał się także z żołnierzami III Zmiany PKW, w którym uczestniczyli także żołnierze 16 PDZ aktualnie pełniący służbę w Afganistanie. Tego samego dnia odbyło się spotkanie ministra Radosława SIKORSKIEGO z generałem Jeffrey Schloesserem, Dowódcą Combined Joint Task Forces Regional Comand – East.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Duze dzieci. Fe, nieładnie bawić się pistolecikami
 • Dla tych co przerwaliście naukę i wcieliliście do wojska to co zaproponujecie ?
 • A komu to wojsko naukę przerwało? Jak sie uczyć nie chciało i ze szkoły wywalili to wojsko wzięło za łeb i w kalosze; -)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  już cywil(2008-06-09)
 • ps. miało być "w kamasze" :-D
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  już cywil(2008-06-09)
 • Już cywil jesteś kumaty czy cóś ? Uczyłem się w szkole średniej i wojsko przerwało mi naukę trybisz czy i ty chcesz mnie wnerwiać ?
 • Te nerwowy ładnie to sobie ułożyłeś, tak mnie skrzywdzili, o jejku. Prawda jest taka, że jak byś się pilnie uczył to nikt by o tobie nawet nie pomyslał. A tu jak widać poszedłeś w kamasze to znaczy, że byłeś "super pilny", tak pilny, że wojsko nie mogło się bez ciebie obyć. Jednym słowem " nie chciało się nosić teczki, to się kopie transzejeczki" Ja swoje jak i inni odsłużyłem - nie było tak źle. Tacy jak Ty robią kłamliwą opinię o słuzbie wojskowej.
 • To tumany czytajcie. W 1975r. państwo polskie przerwało mi naukę i nikomu więcej. Jak jesteście małolatami to o takich wyczynach elbląskich komunistach nia wiecie. Przypominam, że ten cymbał co przerwał mi naukę był synem szefa Rzemiosł przy "Feniksie" jak wiecie co to Feniks w Elblągu w tych latach małolaty.
Reklama