UWAGA!

Szkoła pełna korzyści

 
Słuchacze Cosinusa aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności
Słuchacze Cosinusa aktywnie uczestniczą w życiu lokalnej społeczności

Trzeba się rozwijać, żeby lepiej żyć. Zdobyta wiedza i idące za nią umiejętności, potwierdzone certyfikatami, procentują w przyszłości. Warto zatem rozpocząć naukę w miejscu, które posiada nie tylko świetnie przygotowaną kadrę, ale i bogate zaplecze dydaktyczne. Wybierz bezpłatną szkołę dla dorosłych Cosinus i rozwiń skrzydła! Zobacz zdjęcia z życia szkoły. 

Bezpłatna szkoła dla dorosłych Cosinus w Elblągu od 11 lat odpowiada na potrzeby chcących podnieść swoje kwalifikacje. Oferuje różne tryby i formy kształcenia tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Zajęcia prowadzą specjaliści, którzy doskonale znają swój fach. Uczniowie zdobywają nie tylko wiedzę teoretyczną - świetnie wyposażone pracownie pozwalają im nabywać umiejętności praktyczne. Efekt? Jedna z najwyższych zdawalności egzaminów zewnętrznych w kraju wśród szkół niepublicznych.
       Cosinus od początku obserwuje lokalny rynek pracy i tak dobiera ofertę, by kierunki jak najbardziej odpowiadały jego potrzebom. Na szczególną uwagę zasługuje opiekun medyczny, który daje absolwentowi szeroki wachlarz możliwości. Pełną listę znajdziesz na stronie www.cosinus.pl/elblag.
      
       Tu zdobędziesz maturę
       W Cosinusie uzupełnisz wykształcenie w trzyletnim liceum ogólnokształcącym. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym – w soboty oraz w niedziele. Po zakończeniu nauki słuchacze mogą przystąpić do egzaminu maturalnego i dalej się kształcić, ponieważ szkoła realizuje podstawę programową przewidzianą dla kształcenia ogólnego dla szkoły ponadgimnazjalnej. Absolwenci zasadniczych szkół zawodowych kształcą się przez dwa lata.
      
       Solidny zawód potwierdzony certyfikatem
      
Cosinus to także miejsce, w którym zdobędziesz zawód. Taką możliwość daje szkoła policealna, w której naukę zacząć mogą również i ci, którzy nie mają egzaminu maturalnego. Kształcenie odbywa się w weekendy, a słuchacze otrzymują dokument potwierdzający nabyte umiejętności, w tym Europass. To certyfikat, potwierdzony przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną, honorowany we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Dzięki niemu każdy, kto będzie chciał pracować w jej obrębie, nie będzie potrzebował dodatkowych uprawnień, by zacząć pracę w swoim zawodzie.

  Atutem Cosinusa są kompletnie wyposażone pracownie
Atutem Cosinusa są kompletnie wyposażone pracownie

Można również wybrać studium zawodowe, które odbywa się przez dwa semestry. Daje możliwość zdobycia zawodu albo uzupełnienia kwalifikacji. Jest ono wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych, która jest prowadzona przez Prezydenta Miasta.
      
       Cosinus to nie tylko zajęcia i zdobywanie wiedzy, to także świetna atmosfera panująca w trakcie nauki oraz różne bonusy. A wśród nich m.in. bezpłatny pakiet Office dla wszystkich słuchaczy czy nagrody dla tych, którzy przyprowadzą znajomych. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
      
       Szukasz więcej informacji? Bądź na bieżąco i śledź facebooka Cosinus Elbląg!
      
      

Bezpłatne szkoły dla dorosłych Cosinus
       ul. Hetmańska 5/26
       tel.: 55 235 57 38
       e-mail: elblag@cosinus.pl
      
       Godziny otwarcia sekretariatu:

       Od pon. do pt.
       Od godz. 9 do 17
      
      
------------Art. sponsorowany-----------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej